Bieg 85-lecia COP-u na mieleckim Lotnisku

Data wydarzenia:
24/09/2021

Godzina wydarzenia:
18:00

Miejsce wydarzenia:
Lotnisko Mielec

Opłata za wydarzenie:
60 PLN

Regulamin wydarzenia


ZMIANA TERMINU NIEZALEŻNA OD ORGANIZATORA.

NOWY TERMIN WYDARZENIA TO 24 WRZEŚNIA BR.

GODZINA STARTU BIEGU 18:00!

Zapraszamy wszystkich lubiących aktywny wypoczynek na szóstą edycję biegu po pasie startowym mieleckiego lotniska. W tym roku pobiegniemy z okazji 85-lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego w Mielcu.  

 

Organizatorami biegu są Studio Wizualne, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz gospodarz wydarzenia  Lotnisko Mielec.

 

Patronat honorowy nad biegiem objęły Husqvarna Group oraz Gardner Aerospace.

 

24 września 2022 r. będziecie mieć niecodzienną okazję przebiec 6,5 km trasę po pasie startowym mieleckiego lotniska. Start i meta zawodów będą zlokalizowane obok wieży kontroli lotów. Biegacze wystartują o godz. 18:00 w blaskach zachodzącego słońca, a kierunek będą im wyznaczać zapalone światła pasa startowego.

 

To bieg jedyny w swoim rodzaju. To także wyjątkowa okazja, aby wzbogacić się m.in. o unikalny pamiątkowy medal. Wyjątkowymi statuetkami przygotowanymi specjalnie na tą okazję, nagrodzimy m.in. najlepszych w kategoriach wiekowych. Idealną pamiątką będzie również koszulka biegowa, która jednocześnie będzie kolekcjonerską pamiątką dla miłośników biegów.

 

Dzięki udziałowi wielu Partnerów możecie liczyć m.in. na pakiety startowe i posiłek regeneracyjny, ale przede wszystkim niesamowitą oprawę biegu, jakiej nie spotkacie nigdzie indziej.

Termin zapisów na wydarzenie już minął.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Anna Urbanik Dębica Pędzące Ślimaki
2 Paweł Saj Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
3 Monika Maciejuk Sandomierz brak
4 Robert Maciejuk Sandomierz brak
5 Marta Małek CYGANY BBKTS
6 Artur Małek Cygany Brak
7 Paweł Kaczka Rzeszów BRAK
8 Paweł Kordala Mielec
9 Wiesław Wktor Straszęcin Dębickie Gepardy
10 WACŁAW KANIA Ilkowice Polish Runners Club Ireland
11 Janusz Bogudzki Mielec BRAK
12 Bartłomiej Trelka Mielec
13 Anna Sitek Dębica
14 Krystyna Bazan Łańcut
15 Karolina Wójcik Mielec
16 Katarzyna Łazowska Tarnobrzeg Kopalnia Mocy Tarnobrzeg
17 Anna Lubaś Rzeszów
18 Kamil l Madej Mielec
19 Aneta Herbut Mielec
20 Marek Chomenko Mielec
21 Rafał Laskowski Laskowski Mielec Stal mielec
22 Mariusz Surman Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
23 Stanisław Podraza Lubcza Wilki Jodłowa
24 Beata Dziadecka Wielopole Skrzyńskie
25 Marlena Wójcik Wielopole Skrzyńskie
26 Kamil Brzezicki Żołynia Żołyńska Grupa Biegowa ZOŚKA
27 Misa Agata Agata Nowa Dęba Brak
28 Ania Święch Strzyżów -
29 Mateusz Pełdiak Krosno KB Athletic Zręcin/Pawko Runner Team
30 Marcin Gwoździowski Tarnobrzeg Marcin
31 Michał Nycek Rzemień .
32 Ewa Hankus Chmielów
33 dawid piatek piatek Mielec
34 Dawid Franczak Brzeźnica Nawet nie trenowałem
35 Anna Sulik Mielec brak
36 Wojciech Chodorowski Chodorowski Kolbuszowa kisplus
37 Dariusz Dudek Chorzelów Brak
38 Marzena Wąsik Wąsik Bojanów
39 Janek Wąsik Korabina
40 Joanna Krzemińska Mielec -
41 Barbara Skubisz-Kaminska Rzeszów MB Aerospace Rzeszów
42 Artur Słopiecki Kielce
43 Paweł Borkowski Warszawa
44 Joanna Korzeń Borowa
45 Kazimierz Drożdż Mielec AUTOPART
46 Marcin Czajczyński Kalisz MB Aerospace Technologies
47 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
48 Monika Kapała Tarnobrzeg Brak
49 Anna Kusion Tarnów Ekipa z Tarnowa
50 Małgorzata Piela Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
51 Paweł Widelski Mielec
52 Piotr Rojek Ropczyce Ropczyckie Orły
53 Piotr Wrotny Rzeszów eiselaZ
54 Grzegorz Kawalec Tyczyn -
55 Paweł Pulak Zdziarzec
56 Dominik Krowiak Rzeszów eiselaZ
57 Krzysztof Choma Czudec eiselaZ
58 Karol Pietryga Rzeszów eiselaZ
59 Mateusz Wośko Rzeszów eiselaZ
60 Żaneta Kardasz Rzeszów eiselaZ
61 Sławomir Bono Bonowicz Rzeszów eiselaZ
62 Joanna Woźniak Rzeszów eiselaZ
63 Anna Winkowska straszęcin
64 Tomasz Banach Rzeszow
65 Patrycja Choma Rzeszow eiselaZ
66 Jagoda Filipek Chorzelów PZL Mielec
67 Bartłomiej Gruszka Mielec
68 Tomasz Florek Łysa Góra Pinczery
69 Beata Florek Łysa Góra
70 Stefan Moskowicz Fredropol Przemyski Klub Biegacza
71 Grażyna Misiaszek Bochnia MUZA
72 Renata Filus Rzeszów Piękne i Brodacze
73 Klaudia Pruchnicka Tarnów Unit37
74 Wiesław Żelasko Mielec
75 Tomasz Błaż Kraków Lepsze Żbiki
76 Bartłomiej Tomczyk Chorzelów
77 Łukasz Wojda Poręby Kupieńskie Wojda Team
78 Robert Kołodziej Brzeźnica
79 Mateusz Zemełka Mielec
80 Dagmara Kaplarna Przemyśl
81 Aneta Kiełtyka Przemyśl
82 Anna Sadrakuła Tarnobrzeg
83 Sebastian Iśtok Piekielnik Piekielnik Running Team
84 Łukasz Górski Mielec Stal Mielec
85 Piotr Olszowiec Staszów
86 Michał Streb Chorzelow Stal Mielec
87 Tomasz Mroczek Mielec KPP Mielec
88 Jacek Zieliński Chorzelów
89 Paweł Warchoł Nisko Planeta Nisko
90 Łukasz Gicala Brzesko 11MBOT
91 Grzegorz Kardyś Malinie -
92 Marek Chrabąszcz Książnice Frytki z Majonezem
93 Monika Banasik Pruchnik Pruchnicka Grupa Biegowa
94 Krzysztof Banasik Pruchnik Pruchnicka Grupa Biegowa
95 Jerzy Cielak Paszczyna feegar
96 Albert Orzech Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa
97 Artur Orzech Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa
98 Jan Drapała Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa
99 Krzysztof Strzępka Przyłęk Krokodyle Kolbuszowa
100 Mateusz Durtka Chmielów
101 Renata Kubas Kolbuszowa Krokodyle Kolbuszowa
102 Kamil Mezglewski Krościenko Wyżne PASSA SPORT TEAM
103 Marek Dzierwa Wisowa Wilki Jodłowa
104 Małgorzata Sanocka Przemyśl Brak
105 Bogdan Rębisz Nowa Dęba Witar Tarnobrzeg
106 Michał Lelakowski Mielec
107 Katarzyna Galek Tarnobrzeg
108 Jolanta Baryła Gorzyce
109 DOROTA TOMCZYK Tarnobrzeg
110 Piotr Przywara Budy Głogowskie Głogovia Głogów Małopolski
111 Agnieszka Cieśla Przemyśl brak
112 Patrycja Stefaniak Jeziory Nowy Rok --> Nowa JA !!!
113 Tomasz Soja Mielec BRAK
114 Michał Naspiński Wiązownica Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
115 Dariusz Pawełek Ocieka
116 Daniel Reniszewski Łańcut
117 Piotr Kulon Siedliska
118 Małgorzata Chuchla-Pecka Błażowa RunBabyRun
119 Łukasz Dusza Przemyśl
120 Sławomir Mucha Glinik
121 Karolina Szumlańska Żabno Gang zakręconych mastersów
122 Agnieszka Pieniążek Dębica
123 Anna Krużel Kraków Jak Nie Żrę To Biegam
124 Wojciech Myszka Tarnobrzeg
125 Anna Sobieraj-Koper Niepołomice Jak Nie Żre to biegam
126 Anna Majka Rzeszów
127 Krzysztof Majka Rzeszów Biegam Bo Lubię
128 Dorota Makwińska Niepołomice Jak nie żrę to biegam
129 Artur Wilk Dębica Wilcza_wataha
130 Stanisław Podraza Dębica :)
131 Krzysztof Burek Breń Osuchowski
132 Mateusz Fiołek Strzegocice Królewskie Pilzno
133 Justyna Lączak Szczecin Radomyskie Lwy
134 Arkadiusz Solecki Brzeźnica