6. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci | Bulwary Mielec

Data wydarzenia:
13/06/2021

Godzina wydarzenia:
14:00

Miejsce wydarzenia:
Bulwary Mielec

Opłata za wydarzenie:
0 PLN

Regulamin wydarzenia


Przed nami szósta edycja Ekstremalnego Placu Zabaw dla Dzieci. Całkowicie zmieniona formuła wydarzenia, a co za tym idzie dająca jeszcze więcej frajdy dzieciom. Tym razem przygotujemy blisko 60-metrowy pneumatyczny tor, wysoki na 6 metrów z licznymi przeszkodami do wykonania. Po raz pierwszy taka atrakcja zawita do naszego miasta.

Z okazji Dnia Dziecka Miasto Mielec zaprasza najmłodszych mieszkańców na Mieleckie Bulwary. 13 kwietnia br. bez limitów i bez opłat każde dziecko będzie mogło pokonać ten tor wielokrotnie, a na mecie zdobędzie specjalną odznakę. Niedzielne popołudnie zapowiada się świetnie a to nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy!

Głównymi Partnerami wydarzenia są:

- Prywatna Przychodnia Stomatologiczna MULTI-DENT lek. dent. Magdalena Tokarska-Giszter

- Sklep Fajny Bucik

- Husqvarna Group

- Gardner Aerospace

- Technika grzewcza i sanitarna Basco2

- Martom Skup Złomu

- Auto Złom Malinie

 

Przygotowaliśmy kilkaset pakietów startowych, a w nich m.in.

- suplementy diety dla dzieci od Producenta AvetPharma i GROKAMgbl

- lody od Froneri

- batoniki od E.Leclerc Mielec

- mini zestawy klocków od Cobi

- wodę mineralną od Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie Mielec

Gugalika.pl przygotuje gigantyczne kolorowanki, które rozłożymy w czasie trwania zabawy. Ubezpieczy nas tradycyjnie Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Przygotowaniem technicznym zajmie się Hurtownia Elektryczna MEGAel oraz Agregaty Prądotwórcze AKMEL. Świetne grafiki i wydruki to zasługa Agencji Reklamowej MCDESIGN i Chmielowiec Design Studio.

 

Patronat medialny objęły:

www.promocja.mielec.pl

www.hej.mielec.pl

www.wcj24.pl

www.korso.pl

Radio Leliwa i www.leliwa.pl

Tygodnik Regionalny Korso

Wieści Regionalne

Aria Park Mielec

TVP3 Rzeszów

Wydarzenie zostanie dostosowane do obostrzeń jakie ewentualnie mogą być nałożone 13 czerwca br. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na stronie www.studiowizualne.com. Rejestruje się rodzic/opiekun prawny dziecka/dzieci.

Termin zapisów na wydarzenie już minął.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Marzena Wąsik Wąsik Bojanów
2 Janek Wąsik Korabina
3 Monika Robak Mielec
4 Monika Kozioł Mielec Husqvarna Mielec
5 Gabriela Czajka Mielec Sp3
6 Sabina Trzpis Mielec Stal mielec
7 Justyna Bugaj Mielec
8 Mirosław Serafin D. O. -
9 Łukasz Puk Trzęsówka Husqvarna
10 Agnieszka Dopart Mielec
11 Anna Łanocha Malinie Husqvarna
12 Sławomir Zięba Mielec Grokam
13 Małgorzata Nowicka Mielec Mielec
14 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA / ZABIEGANI MIELEC
15 Bernadeta Wacławska Przecław
16 Klaudia Kędra Mielec Gardner Aerospace
17 Łukasz Pipała Mielec
18 Agata Zygmont Chorzelów *
19 Agnieszka Pieniążek Dębica
20 Marzena Piecuch Lubzina
21 Bernadeta Kieszek Mielec
22 Piotr Ćwiękała Mielec
23 Paulina Kożuszna Mielec
24 Katarzyna Walczak Mielec *
25 Jakub Siepierski Radomyśl Wielki
26 Iwona Hoszowska Mielec Miki
27 Przemek Król Tarnów Unit37
28 iwona kulińska mielec Brak
29 JOANNA BARAN Gliny Małe
30 Paulina Dulik-Kopera Czermin K
31 Joanna Galary Mielec
32 Marta Niwa Borowa
33 Anna Kopera Mielec
34 Olivier Gliniak Gliniak Czermin
35 Tomasz Mroczek Mielec KPP Mielec
36 Kinga Bąk Mielec Mielec
37 Piotr Zielinski Mielec
38 Rafał Furdyna MIELEC
39 Joanna Bednarska Mielec
40 Krzysztof Ślifirski Mielec ACM
41 Małgorzata Pezda Mielec
42 Renata Smagacz Tarnów UNIT37
43 Paulina Nowak Tarnów UNIT37
44 Monika Wieczorek Chorzelów Brak
45 Anna Wiatrowska Mielec
46 Katarzyna Kubik Mielec
47 Michał Markulis Mielec
48 Anna Sokół Sokół Brzeźnica Czarne gryfy
49 Agnieszka Mikuła Dębica
50 Justyna Smykla Skopanie
51 Adam Podraza Jodłowa Wilki Jodłowa
52 Mikołaj Ziółko MIELEC Husqvarna Group
53 Nikodem Kruszyński Brzeżnica ...
54 Karolina Graniczka Chorzelów
55 Joanna Bąk Mielec
56 Barbara Rzadkowska Mielec
57 Piotr Dereń Mirlec
58 Justyna Żmuda mielec własny
59 Marta Witek Mielec
60 Jan Nowicki Mielec Mielec
61 Józek Hanus Mielec
62 Aga Gustaw Lublin PZU SPORT TEAM
63 Dominika Kozioł Mielec
64 Iwona Parylak Brzyście
65 Klaudia Strycharz Wadowice Dolne Mielec
66 AGNIESZKA KASPRZAK MIELEC
67 Kasia Kosztyła Mielec
68 Marta Koba Mielec
69 Agata Popiołek Popiołek Mielec
70 Anna Wózek Wózek Tarnów Spartan STG
71 Anna Mojek-Noga MIELEC
72 Dariusz Sowa Borowa S
73 Joanna Kuzara Tarnów
74 Joanna Schwakopf tarnów
75 Sylwia Kaminska Tuszow Narodowy
76 Natalia Żmuda Mielec
77 Łukasz Krempa Mielec
78 Joanna Rusin Brzozówka
79 Mirosław Mazur Borki Nizińskie DP
80 Wiktor Kondel Mielec
81 Łukasz Przybyło Mielec PZL Mielec
82 Artur Naporowski Tarnów
83 Natalia Pogoda Mielec *
84 Jacek Pogoda Mielec *
85 Katarzyna Kaczmarek 39-300
86 Agata Durda-Smoleń Mielec
87 SYLWIA Ruman Mielec
88 Karolina Nycek Nycek Mielec
89 Grzegorz Padykuła Czermin
90 Damian Ruman Mielec
91 Agata Górska Mielec
92 Katarzyna Kujawska Mielec Brak
93 Agata Zytniak Mielec
94 Marian Koniuszko Mielec Dziki z Brekieszowa
95 Aldona Rząsa Mielec
96 Tomek Smoleń Mielec
97 Grzegorz Mierzyński Mielec Brak
98 Oliwia Gofron Tarnów Unit37
99 Ewelina Nowak Gromnik Spartan Training Group Tarnów
100 Angelika Węgrzyn Mielec
101 Kinga Rusin Mielec
102 Andżelika Krupa Mielec
103 Elżbieta Ozimek Mielec Polonia
104 Ewelina Segelin Mielec Stal Mielec
105 Monika Lasek Partynia
106 Marek Lasek Radomyśl Wielki
107 Barbara Zasadzińska Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
108 Agnieszka Kowalik Mielec
109 Gizela Wiśniewska Mielec
110 Izabela Filipecka Mielec
111 Grzegorz Okoń Mielec MLC
112 Bartłomiej Borzęcki Mielec
113 Jolanta Haptaś Chrząstów
114 Mariusz Stępień Chorzelów Brak
115 Łukasz Kopeć Mielec AUTOPART Mielec
116 Paweł Spandlowski Mielec Biegam Bo Lubię Mielec
117 Mariola Trzpis Mielec Rodzinny
118 Barbara Sajek Mielec
119 Sylwia Wcisło Mielec
120 Ewelina Muniak Wadowice Górne
121 Anna Sulik Mielec brak
122 Paweł Sobolewski Tarnobrzeg Husqvarna
123 Sebastian Gustaw Lublin
124 Joanna Krzemińska Mielec -
125 Agnieszka Szulc Pustków Mielec
126 Joanna Rączka Mielec Zabiegani Mielec
127 Agnieszka Soja Mielec -
128 Marcin Soja Mielec -
129 Maciej Izbiński Mielec 1
130 Krystyna Gołąb Mielec
131 Justyna Głaz Mielec Klub
132 Mariusz Karwan Grochowe Husqvarna
133 Dariusz Szpara Mielec HUSQVARNA
134 Anna Łapińska Przemyśl Jumping Stars/ Przemyski Klub Biegacza
135 Hanna Kołek Mielec *
136 Adrian Bazak Zdziarzec
137 Piotr Murdza Mielec
138 Laura Harla Rzemień Siostra Juliana
139 Anna Zielińska Mielec *
140 Anna Kuciel Mielec
141 Dominika Rożek Mielec X
142 Monika Żybula Mielec
143 Eryk Kołek Mielec *
144 Paweł Saj Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
145 Jadwiga Bednarek Mielec
146 Magdalena Krupa Mielec Ekstremalny bieg
147 Karolina Gaj-Czerwinska 4 F5X-SS Mielec
148 Małgorzata Pawelak Mielec
149 Katarzyna Baran Iwierzyce
150 Urszula Fujarczyk Mielec
151 KACPER Sypek Mielec MIELEC
152 Marcelina Tyksińska Pustków
153 Patrycja Rudek Mielec
154 Dawid Strycharz Wadowice Górne
155 Justyna Pazdro Niwiska
156 Damian Bielawa Dębica
157 Małgorzata Karkosza Mielec
158 Magda Foinska Zyrakow
159 daria dobrowolska baranów sandomierski Mielec
160 Iwona Mazur Mielec
161 Michal Kaliński Tuszów narodowy Pigmark
162 Mateusz Kaliński Jaślany
163 Joanna Olko Mielec
164 Maksymilian Świst Mielec
165 Adrianna Świst Mielec
166 Agnieszka Panek Baranów Sandomierski
167 Krzysztof Szostak Mielec FISH
168 Monika Krawiec Chorzelow
169 Jakub Krawiec Chorzelow
170 Monika Jasińska Mielec
171 Mateusz Rakoczy Padew Narodowa
172 Sylwia Bielawa Nagoszyn
173 Klaudia Strojna Mielec -
174 Nikola Gliniak Czermin
175 Agata Paszkowska Mielec
176 Dagmara Jachyra Mielec
177 Adrian Chwiej Mielec Mielec
178 Małgorzata Garlewicz Mielec
179 Katarzyna Kusiak Szczucin
180 Natalia Kasprzak Mielec
181 Magdalena Krukurka Mielec
182 Julia Benedyk Mielec
183 Dawid Jarosiński Mielec Żaden
184 Miłosz Benedyk Mielec
185 Leszek Benedyk Mielec
186 Joanna Bauer Mielec
187 Tomasz Bauer Mielec
188 Sylwia Smolak Mielec
189 Iwona Lonczak Mielec
190 Joanna Chmiel Mielec
191 Sylwia Erazmus Zdziarzec
192 Katarzyna Konopacka-Mikrut Mielec
193 Paweł Mikrut Mielec
194 Aleks Marszałek Przecław
195 Paulina Makuch Dulcza Wielka
196 Alicja Piątek Mielec X
197 Klaudia Marszałek Mielec
198 Katarzyna Wdowiarz-KRET Mielec
199 Anna Graniczka-Ziomek Mielec X
200 Grzesiek Ziomek Mielec Xo
201 Anna Lasek Chorzelow
202 Iwona Pol Pol Tarnobrzeg fifi909
203 Waldemar Lisak Mielec
204 MARTA Jasiórkowska Mielec
205 Justyna Korona Czermin
206 Magdalena Falarz Mielec
207 tomasz ostrowski mielec
208 angelika ciskal mielec
209 Sylwia Turek Kolbuszowa Kolbuszowa
210 Bożena Drozd Boguchwała
211 Rafał Kapinos Czermin
212 Agnieszka Lulek Lulek Mielec
213 Agnieszka Jeż Wola Mielecka
214 Natalia Dzialowska Mielec Mielec
215 Ela Dorosińska Mielec
216 Anna Bogdan Baranów Sandomierski
217 Dagmara Jaszcz Mielec
218 Małgorzata Kulpa Rzemień
219 Ewelina Rzemińska Mielec -
220 Weronika Leśniak Chorzelów Trześń
221 Robert Leśniak CHORZELÓW Trześń
222 Jerzy Galary Mielec
223 Sylwia Żelasko Mielec
224 Monika Jemioło Kolbuszowa Kolbuszowa
225 Agnieszka Liguz Mielec Nie dotyczy
226 Katarzyna Wydro Tuszów Narodowy
227 Izabela Koń Kolbuszowa Kolbuszowa
228 Agnieszka Ryniewicz Melec -
229 Iwona Kwaśny Lubzina
230 Marianna Skrzyniarz Mielec
231 Angelika Wrona Rzemien
232 Joanna Korzeń Malinie CKM +SPORT
233 Sylwia Dziadzio Mielec
234 Tomasz Kwiek Tarnów #kokoszanel#team
235 Dominika Wojcieszek Suchorzów
236 Leszek Falarz Mielec
237 Pawel Golabek Mielec
238 Tomasz Segelin Mielec Stal Mielec
239 Kornel Madej Mielec
240 Izabela Kardyś Tuszów Narodowy
241 Magdalena Szymala-Lipka Mielec Lipki Rulez
242 Marek Krzempek Przecław Husqvarna
243 Bernadeta Flis Niwiska
244 Barbara Pawelak mielec
245 Weronika Korzyńska Mielec
246 Renata Różycka Mielec
247 Karolina Warszawska Mielec
248 Paulina Kostuj Kolbuszowa
249 Natalia Grabiec Mielec
250 Izabela Milik-Jabłońska Mielec Mielec
251 Monika Giża Ziempniów
252 Magdalena Ćwiękała Przecław PZL Mielec
253 Anna Wilk Cmolas
254 Monika Słowik Mielec
255 Magdalena Lipa Przecław
256 Katarzyna Michnowicz Mielec
257 Sylwia Grzelak Mielec
258 Adrian Klich Mielec mielec
259 Arkadiusz Zasada Połaniec
260 Joanna Surowiec Mielec
261 Iwona Sztyber Mielec
262 Karolina Ćwięka Czermin
263 Katarzyna Chudy Czermin .
264 Joanna Jurkowska Mielec Pilkarskie Nadzieje
265 Michał Zabdyr Mielec Mielec
266 Małgorzata Paterak Mielec ARP S.A. O. MIELEC
267 Adrianna Wątor Mielec
268 Sebastian Wyczałek Dębica
269 Agnieszka Wyczałek Dębica
270 Sławomir Nycek Mielec
271 Aleksandra Graniczka Mielec
272 MATEUSZ MAĆKOWSKI MIELEC
273 Arkadiusz Bożek Mielec Brak
274 Artur Szpyrka Mielec
275 Anna Czerwińska Mielec -
276 Ewelina Gawryś Chrząstów
277 Jarek Bukała Mielec D.O.M
278 Elwira Bator Mielec
279 Igor Klich Mielec Mielec
280 Małgorzata Ddaś Mielec
281 Lucyna Łasak Dębica
282 Monika Zielińska Mielec
283 Tomasz Woyterski Mielec Mielec
284 Łukasz Janyst MIELEC
285 Ilona Prędota Mielec
286 Edyta Brągiel Przecław
287 Lena Rusin Mielec
288 Monika Muciek Tuszów Narodowy
289 Angelika Mazur Mielec Brak
290 Paulina Węgrzyn Wadowice Górne
291 Adam Kokoszka Mielec
292 Basia Skowron Mielec
293 Katarzyna Lelakowska Wola Mielecka
294 Klaudia Kościelna-Działo Wadowice Górne
295 KRZYSZTOF OSMOLA Mielec
296 Joanna Chmara Mielec
297 Mariusz Maziarz Mielec Mielec
298 Magdalena Kramarz Mielec
299 Agnieszka Mazuruk Mielec Brak
300 Beata Strycharz Mielec
301 Damian Strycharz Mielec
302 Adam Giszter Mielec Mielec
303 Joanna Leś Mielec
304 Daniel Kwieciński Tarnów
305 Joanna Tokarska-Komarek Mielec
306 Anna Myjak mielec
307 Patrycja Teklak Borki Nizińskie ---
308 Magdalena Gałużna Mielec
309 Jerzy Krakowski Mielec ASNW PTG "Sokół 1893" Mielec
310 Masza Volynceva Mielec
311 Izabela Czerniejewska Malinie bez klubu
312 Tomasz Czerniejewski Malinie bez klubu
313 Agnieszka Jaworek Mielec
314 Michał Smoleń Trzciana
315 Renata Cyran Mielec
316 Andrzej Zygmont Chorzelów
317 Katarzyna Gnyla Niwiska Brak
318 Justyna Walczak Walczak Chorzelow 1
319 Agnieszka Sewera Mielec -
320 Joanna Kołeczek Mielec Joanna
321 Lucyna Początek Początek Mielec
322 Łukasz Sewera Mielec
323 Łukasz Początek Mielec
324 Katarzyna Chmura Tuszów Narodowy Zabiegani Mielec
325 Sebastian Mieszkowicz Tuszów Narodowy Brak
326 Sebastian Mieszkowicz Tuszów Narodowy
327 Paulina Sokalska-Kulig Mielec Mielec
328 Aleksandra Sowa Tuszów Narodowy
329 Magdalena Trojanowska Mielec
330 Katarzyna Kalicka Mielec M
331 Aneta Domagała Padew -
332 Natalia Magda Niwiska Błękitni Siedlanka
333 Katarzyna Dulik Jaślany -
334 Tomasz Gul Kosowy
335 Michał Lipka Mielec Lipki Rulez
336 Michał Wiącek Mielec
337 Katarzyna Kusek Mielec Brak
338 Adrianna Kacała Borowa
339 Kinga Drozdz Gliny male Stal
340 Grzegorz Puzio Bojanów
341 Monika Białek Mielec
342 Anna Boguszewicz Mielec
343 Magdalena Jeżowska Mielec Sp8
344 Katarzyna Sawicka Połaniec
345 Joanna Piechota mielec
346 Monika Pilch Mielec
347 Jakub Piechota mielec mielec
348 Renata Mazur Mielec
349 Łukasz Szelest Mielec
350 Wojciech Mojek Mielec Brak
351 Ewelina Żelasko Mielec