5. Bieg po pasie startowym mieleckiego lotniska

Data wydarzenia:
18/09/2021

Godzina wydarzenia:
18:30

Miejsce wydarzenia:
Lotnisko Mielec

Opłata za wydarzenie:
50 PLN

Regulamin wydarzenia


Zapraszamy wszystkich lubiących aktywny wypoczynek na piątą edycję biegu po pasie startowym mieleckiego lotniska. Organizatorami biegu są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lotnisko Mielec. Patronat honorowy nad biegiem objęły Firma Tarapata, Husqvarna Group oraz Gardner Aerospace.

18 września 2021 r. będziecie mieć niecodzienną okazję przebiec 6,5 km trasę po pasie startowym mieleckiego lotniska. Start i meta zawodów będą zlokalizowane obok wieży kontroli lotów. Biegacze wystartują o godz. 19:00 w blaskach zachodzącego słońca, a kierunek będą im wyznaczać zapalone światła pasa startowego.

To bieg jedyny w swoim rodzaju. To także wyjątkowa okazja, aby wzbogacić się m.in. o unikalny pamiątkowy medal. Wyjątkowymi statuetkami przygotowanymi specjalnie na tą okazję, nagrodzimy m.in. najlepszych w kategoriach wiekowych. Idealną pamiątką będzie również koszulka biegowa, która jednocześnie będzie kolekcjonerską pamiątką dla miłośników biegów.

Dzięki udziałowi wielu Partnerów możecie liczyć m.in. na pakiety startowe i posiłek regeneracyjny, ale przede wszystkim niesamowitą oprawę biegu, jakiej nie spotkacie nigdzie indziej.

Termin zapisów na wydarzenie już minął.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Wojciech Mazurkiewicz Mielec GRUBO albo WCALE
2 Piotr Stasiowski Brzóza Królewska Nowosarzyńska Grupa Biegowa
3 Janusz Bogudzki Mielec CALIPSO
4 Przemysław Janocha Rzeszów Piękne i Brodacze
5 Ireneusz Wójcik Rzeszów Piękne i Brodacze
6 Łukasz Ździebło Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO
7 Daniel Buczkowski Tarnów Biegacze z Rydza
8 WACŁAW KANIA Ilkowice Polish Runners Club Ireland
9 Tomasz Florek Łysa Góra Pinczery
10 Anna Kobylarz Chorzelów No Name
11 Beata Florek Łysa Góra
12 Piotr Błądek Kamień PROSWIM
13 Paweł Świder Niwiska turlam się do mety
14 Sylwester Gadziała Malinie szybciej nie moge
15 Michał PJD Wadowice Górne WG CREW
16 Michał Gazdowicz Przysietnica runpassion.pl Team
17 Agata Zygmont Chorzelów *
18 Andrzej Zygmont Chorzelów
19 Tomasz Maziarz Mielec Mielec
20 Wiesław Wktor Straszęcin Dębickie Gepardy
21 Natalia Kużdżał Mielec
22 Tomasz Soja Mielec Gruboalbowcale
23 Anna Lubaś Rzeszów
24 Barbara Zasadzińska Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
25 Paweł Kosz Rzeszów PGE RUN Rzeszów
26 Monika Picur Lubaczów Biegomania Lubaczów
27 Adam Loryś Nisko -
28 Pawel Dudek Wola Zyrakowsla .
29 Ewa Loryś Brzóza Królewska ActiveTeam Brzóza Królewska
30 Piotr Wiech Mielec Firma Tarapata Team
31 Joanna Rączka Mielec Zabiegani Mielec
32 Danuta Kurdybacha Horyniec-Zdrój Nordic Walking SPRING Horyniec-Zdrój
33 Aneta Loryś Nisko
34 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA / ZABIEGANI MIELEC
35 Marek Chomenko Mielec jajebie crew
36 Justyna Turkot Mielec GRUBO ALBO WCALE
37 Bartłomiej Lubaś Mielec Zabiegani Mielec/Husqvarna
38 Arkadiusz Malinowski Przemyśl
39 Kacper Zarzycki Rzeszów
40 Joanna Ważna Horyniec-Zdrój NW SPRING HORYNIEC-ZDRÓJ
41 Jakub Saj Mielec Husqvarna/Zabiegani Mielec
42 Jacek Głaz Jaślany ZABIEGANI MIELEC ; HUSARIA RACE TEAM
43 Piotr Lejko Rzeszów -
44 Justyna Lączak Szczecin Asseco Active Team
45 Joanna Zając Lubaczów Klub NW Spring Horyniec Zdrój
46 Barbara Zieba Szynwałd Gang Zakręconych Mastersów
47 Marcelina Leśniak Mielec
48 Mateusz Wójcik Parkosz Darco Team
49 Krzysiek Banasik Pruchnik -
50 Monika Banasik Pruchnik -
51 Katarzyna Stadler Stadler Wojnicz Gang Zakręconych Mastersów
52 Andrzej Baran Jodłowa JODŁOWA
53 Krystyna Styga Styga Kolbuszowa
54 Małgorzata Piela Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
55 Magdalena Waśniowska Łęg Tarnowski Gang Zakręconych Mastersów
56 Paweł Saj Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
57 Dariusz Szpara Mielec HUSQVARNA
58 MARIUSZ SIEMEK ŁĘKI GÓRNE Gang Zakręconych Mastersów
59 Paulina Mycek Niwiska
60 Joanna Buller Mielec ACTIV-SPORT
61 Sylwia Harsze Mielec
62 Mariusz Surman Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
63 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
64 Aneta Stachula Wojków ...
65 Catherine Sowa Mielec
66 Magdalena Ćwiękała Przecław PZL Mielec
67 Adam Podraza Jodłowa Wilki Jodłowa
68 Stanisław Podraza Lubcza Wilki Jodłowa
69 Paweł Madejski Żabno Gang Zakręconych Mastersów
70 Agnieszka Kondel Mielec Husqvarna
71 Robert Gniecki Ilkowice Gang Zakreconych Mastersow
72 Maciej Kustra Mielec Chłopcy ze Stali
73 Kamil Ćwiękała Mielec Chłopcy ze Stali
74 Mariusz Bec Miekec Chłopcy ze Stali
75 Jacek Kapinos Mielec Frytki z majonezem
76 Kamil Cynkier Mielec Chłopcy ze Stali
77 Justyna Potępa Szynwałd Gang Zakręconych Mastersów
78 Bogdan Rębisz Nowa Dęba
79 Dominika Kusowska Ropczyce Dębickie Gepardy
80 Karolina Szumlańska Żabno Gang zakręconych mastersów
81 Katarzyna Kuczek Radłów Gang Zakręconych Mastersów
82 Mariusz Woźniak Tuszyma Frytki z majonezem
83 Krzysztof Lechowicz Żabno Gang Zakręconych Mastersów
84 Jarosław Wysokiński Dębica
85 Tomasz Kwiek Tarnów #kokoszanel#team
86 Justyna Gach-Michalska Rzezawa
87 Ewa Pacanowska Dębica -
88 Norbert Staroń Chorzelów HUSQVARNA
89 Robert Kołodziej Brzeźnica
90 leszek Trąba Rzezawa OSP Rzezawa
91 Agnieszka Mikulska Rzezawa
92 Anna Sulik Mielec brak
93 Sebastian Karkut Mielec Husqvarna
94 Michał Mitro Kraków HMM
95 Ewa Ptaszek Boguchwala brak
96 Joanna Korb Korb Chorzelów -
97 Jakub Kusowski Ropczyce Dzikie Mustangi
98 Zbigniew Zięba Szynwałd Gang Zakręconych Mastersów
99 Artur Naporowski Tarnów
100 Diana Siemek Łęki Górne Gang Zakręconych Mastersów
101 Zbigniew Kuźmiński Sandomierz Pocztex
102 Witold Gladyszewski Mielec Frytki z majonezem
103 Kamil Zaskalski Mielec Chłopcy ze Stali
104 Krystian Smutek Mielec Chłopcy ze Stali
105 Remigiusz Sobuś Mielec Chłopcy ze Stali
106 Anna Lesiewicz Brzesko
107 Kamil SZYMAŃSKI Radymno
108 Agnieszka Babło Radłów
109 Karolina Jezuit Brzeźnica
110 Tomasz Babło Radłów
111 Bartosz Barszcz Dębica Team Brzeźnica
112 Marek Chrabąszcz Książnice Frytki z Majonezem
113 Brygida Nowak Malawa
114 Rafał Szczygieł Rzeszów
115 Piotr Dobosz Żarówka Piter
116 Katarzyna Skowron Nagawczyna S
117 Tomasz Skowron Nagawczyna
118 Grażyna Misiaszek Bochnia MUZA
119 Daniel Szela Paszczyna Dzikie Mustangi
120 Ewa Kuśnierz Mielec
121 Anna Urbanik Dębica Pędzące Ślimaki
122 Radosław Kozioł Mielec
123 Konrad Czosnek Tarnów 4 Tri Team
124 Aleksander Kasza Mielec
125 Damian Bienias Czermin
126 Elżbieta Hyjek Mielec Zabiegani Mielec
127 Marian Urbaniak Trześń
128 Piotr Barczewski Proszówki
129 Aleksey Kapitsa Raniżów PROSWIM
130 Piotr Wiatrowski Mielec
131 Jacek Madej Tenczynek KSKW Tenczynek
132 Adam Dydo Dębica N/A
133 Anna Gajecka Glogow Malopolski Głogovia Głogów Małopolski
134 Paulina Nowakowska Kolbuszowa Paulina
135 Paweł Kogut Glogow Malopolski Głogovia Głogów Małopolski
136 Tomasz Piłat Pustków
137 Piotr Kurgan Lubzina Jurne Świnie
138 Krzysztof Kołodziej MIELEC JURNE ŚWINIE
139 Michał Kołodziej Nisko
140 Agnieszka Wróbel Pleśna
141 Tomasz Wróbel Pleśna
142 Izabela Papka Koprzywnica
143 Paytrycja Piłat Pustków
144 Sebastian Rychlik Klucze Lisy pustyni
145 Patryk Rychlik Klucze Lisy pustyni
146 Jarek Kuroś Dębica JURNE ŚWINIE
147 Dariusz Kołodziej Dębica JURNE ŚWINIE
148 Beata Papka Koprzywnica bk
149 Maciej Ochab Mielec PRV
150 Jakub Szczudło Dębica .
151 Mateusz Fiołek Strzegocice Królewskie Pilzno
152 Radosław Koba Mielec Vistula Mielec
153 Mateusz Zięba Świlcza PROSWIM / FOREVER / GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / ŁYDA GARDEN STEEL TEAM
154 Grzegorz Wyzina Mielec Chłopcy ze Stali
155 Patrycja Skalska Mokrzyska BUDMAX
156 Łukasz Trojnar Kraczkowa
157 Monika Kapała Tarnobrzeg Brak
158 Damian Wolak Tarnobrzeg
159 Emilia Kazimierczak Mielec brak
160 Marcin Gromadzki Szczepanowice KS Metal Tarnów
161 Jacek Barnaś Mielec Chłopcy ze Stali
162 Seweryn Stec Stec Majdan krolewski
163 Grzegorz Kardyś Malinie -
164 Wacław Mucha Krasiczyn
165 Tomasz Maciołek Mielec
166 Rafał Sikora GRABINY
167 Marek Orzechowski Sandomierz Tak Lubię Sandomierz
168 Wiktor Kondel Mielec
169 Piotr Kulon Nozdrzec
170 Monika Szyszka Chmielnik RUN TEAM CHMIELNIK
171 Monika Szyszka Chmielnik Run Team Chmielnik
172 Aneta Majewska CHMIELNIK RTC CHMIELNIK
173 Michał Karcz Daleszyce Run Team Chmielnik
174 Anna Karcz Daleszyce Run Team Chmielnik
175 Jacek Kawalec Trzciana k Rzeszowa TEAM IWO
176 Katarzyna Kamińska Komorów
177 Ryszard Gałka Brzesko Barca
178 Joanna Zawadzka Chmielnik Run Team Chmielnik
179 Mateusz Mądro Skrzyszów Dzikie Mustangi
180 Anna Mądro Ostrów Dzikie Mustangi
181 Łukasz Urbaczka Mielec Lecę bo chcę
182 Grzegorz Stępień Chmielnik Run Team Chmielnik
183 Anna Świątek Mielec Carpatia
184 Justyna Brzoza Mielec
185 lidia czochara ropczyce
186 Wojciech JABŁOŃSKI opatów
187 Michał Nycek Rzemień .
188 Tomasz Błaż Kraków Lepsze Żbiki
189 Grzegorz Mierzyński Mielec Brak
190 Paweł Truniarz Mielec Zabiegani Mielec
191 Kamila Faka-Żurawska Mielec
192 Michał Tomaszewski Pustków-Osiedle Dzikie Mustangi
193 Bartłomiej Skolarczyk Przemyśl
194 Katarzyna Jakubowska Tarnobrzeg
195 Krzysztof Wiącek Kraków Coś trzeba robić
196 Marcin Chrabąszcz Mielec
197 Paweł Skop Przecław wkurw_team
198 Sławomir Partyka Tarnobrzeg Plus Team
199 Renata Jadam-Lechowicz Żabno Gang Zakręconych Mastersów
200 Tomasz Rogowski Mielec
201 Karol Walczak Łąka brak
202 Wojciech Chajdaś Mielec Zabiegani Mielec
203 Andrzej Kubisztal Kubisztal Tarnów Cukiernia Kudelski Tarnów
204 Daniel Słowik Żabno Gang Zakręconych Mastersów
205 Robert Maciejuk Sandomierz brak
206 Monika Maciejuk Sandomierz brak
207 Michał Stochel Sterkowiec Gand Zakręconych Mastersów
208 Joanna Przywłocka Tarnobrzeg Kopalnia mocy
209 Karol Przywłocki Tarnobrzeg Kopalnia Mocy
210 Justyna Wójcik Chmielnik
211 Karina Wnęk Nagawczyna Nie
212 Edyta Cygal Radłów Gang Zakręconych Mastersów
213 Sebastian Partyka Sokołów Małopolski DzikiTim
214 Patryk Partyka Sokołów Małopolski DzikiTim
215 Katarzyna Partyka Sokołów Małopolski DzikiTim
216 Natalia Partyka Sokołów Małopolski DzikiTim
217 Marcin Wilk Przecław Bury Sp z o.o.
218 Piotr Kawaliło Wola Rafałowska
219 Karolina Szczęch Szynwałd Gang Zakręconych Mastersów
220 Bogdan Szczęch Szynwałd Gang Zakręconych Mastersów
221 Agnieszka Pieniążek Dębica
222 Dominik Groblicki Podborze AUTOPART Mielec
223 Agnieszka Parys Dębica
224 Dariusz Hezner Dębica DGB Kusy
225 Mateusz Kapała Tarnobrzeg Kopalnia Mocy Tarnobrzeg
226 Monika Sobczak-Waliś Lisków
227 Marcin Kopala Gnojnica
228 Paweł Budzyń Tarnów DECATHLON TARNOW
229 GRZEGORZ DOMARADZKI DOMARADZKI RZESZÓW BT WAGABUNDA
230 MAŁGORZATA DOMARADZKA DOMARADZKA RZESZÓW BT WAGABUNDA
231 Dawid Puć Mielec OMK Smoczka
232 Patrycja Kamińska Majdan Królewski
233 Tomasz Zając Gnojnik
234 Kamila Zając Gnojnik
235 Piotr Ćwiękała Mielec
236 Agnieszka Przygoda Mielec PM - 16 MIELEC
237 Robert Chajdaś Mielec ZABIEGANI MIELEC
238 Joanna Krzemińska Mielec -
239 Urszula Namiota Dębica KB Maratończyk
240 Mateusz Zemełka Mielec
241 Dorota Gacia Horyniec Zdrój Klub Nordic Walking Spring Horyniec Zdrój
242 Ewa Józefus Lędziny .
243 Bartłomiej Trelka Mielec
244 Bozena Faszczowa Horyniec-Zdroj KNW Spring Horyniec-Zdrój
245 Aneta Herbut Mielec
246 Łukasz Napieracz Mielec
247 Maciej Krakowski Mielec Zabiegani Mielec
248 Piotr Rojek Ropczyce Ropczyckie Orły
249 Józef Rojek Ropczyce Ropczyckie Orły
250 Anna Rochmalska Dębica KB Maratończyk Dębica
251 Przemysław Skowron Mielec
252 Jagoda Filipek Chorzelów PZL Mielec
253 tomasz roik szczucin biegam dla basi
254 Tomasz Dziekan Mielec Zabiegani Mielec
255 Andrzej Kania Chmielnik RunTeam Chmielnik
256 Łukasz Kopeć Mielec AUTOPART Mielec
257 Artur Wielgosz Mielec Autopart Mielec /Zabiegani Mielec
258 Krzysztof Sporniak Targowiska Jaksa Team
259 Szymon Gałajda Siedliska -
260 Kazimierz Drożdż Mielec AUTOPART
261 Marzena Wąsik Wąsik Bojanów
262 Janek Wąsik Korabina
263 Marek Filar Mielec PZL Mielec
264 Marta Filipowicz Filipowicz Rzeszów
265 Dorota Zawisza Wojnicz Gang Zakręconych Mastersów
266 ANNA CHAMIOŁO WOJNICZ Gang Zakręconych Mastersów
267 Konrad Gajdowski Staszów
268 Renata Węgrzyn Wojnicz Gang Zakręconych Mastersów
269 Artur Wilk Dębica Wilcza_wataha
270 Rafał Kornek Gorlice
271 Stanisław Podraza Dębica :)
272 Krzysztof Wyrostek Chełm Brak
273 Karol Piekarz Cerekiew Igloo
274 Aleksander Zwierniak Bochnia KP PSP Bochnia
275 Anna Kopera Mielec
276 Dawid Katolo Bochnia Nostromo Team
277 Anna Pazdyk Mielec Bury Sp. z o.o.
278 JERZY CIELAK PASZCZYNA GRUPA LFD
279 Krzysztof Nowak Mielec GROKAM
280 Sylwester Zawierucha Myślenice GROKAM
281 Katarzyna Nykiel-Zawierucha Myślenice GROKAM
282 Paulina Galemba Mielec Extream
283 Anna Serafin Gorzyce Face Nordic Walking Team
284 Damian Gruszka Grochowe PZL Mielec
285 Maciej Szlęk Pławo Stal Mielec
286 Kamila Centkowska Pruszków
287 Jolanta Rusek Mielec Zabiegani Mielec
288 Mateusz Kmuk Padew Narodowa PZL Mielec
289 Damian Krawczyk Mielec Fizjoterapia Krawczyk
290 Kamil Wrzeszcz Ilkowice TRI ILKOWICE
291 Wojciech Skrzypek Jarosław WICHURA JAROSŁAW
292 Paweł Spandlowski Mielec Biegam Bo Lubię Mielec
293 Henryk Filar Filar Trzebinia S-kadra z Ostrej Góry
294 Marcin Harsze Mielec Mielecki Klub Morsów/Lear Mielec
295 Michał Janusz Raniżów -
296 Mateusz Momola Mielec BPS Mielec
297 Tomasz Zaleski Przemyśl Przemyski klub biegacza
298 Patryk Młyniec Młyniec Skopanie Brak
299 Mariusz Kuraś Staszów
300 Agnieszka Kuraś Staszów
301 Jakub Puć Mielec OMK Smoczka
302 Justyna Długoń Łęg Tarnowski
303 Mateusz Michno Mielec
304 Adrian Kokoszka Mielec
305 Dominika Szewczyk Rytwiany Bury
306 Tomasz Szady Tomaszów Lubelski Unia Hrubieszów
307 Grzegorz Padykuła Czermin
308 Bogdan Chruściel Mielec -
309 Barbara Sycz Kniazyce Przemyski Klub Biegacza
310 Adam Wiśniowski Dębica Maratończyk Dębica
311 Damian Machała Mielec Mielec
312 Wojciech Głowacki Mielec
313 Paweł Borkowski Warszawa
314 Michał Mokrzycki Mielec MKG Carpatia