Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska

Data wydarzenia:
27/09/2020

Godzina wydarzenia:
10:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec

Opłata za wydarzenie:
40 PLN

Regulamin wydarzenia


Mamy przyjemność ogłosić trzecie w pełni profesjonalne zawody kolarskie szosowe w naszym mieście.

Organizatorzy Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Lotnisko Mielec oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec zapraszają 27 września br. na Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska.

Start i meta będą zlokalizowane na ul. COP-u na wysokości trzech firm, które objęły zawody patronatem honorowym Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata.

Trasa zawodów będzie prowadzić ul. COP-u oraz ul. Lotniskową dookoła mieleckiego lotniska, a na odcinku kilkuset metrów będzie przecinać pas startowy mieleckiego lotniska.

150 kolarzy do przejechania będzie miało 3 pętle, każda po 6 km co w sumie daje 18 km szybkiej jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Zawodnicy wystartują z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności ustalonej uprzednio przez organizatora wyścigu. Kolarze nie mogą korzystać z pomocy innych zawodników, a więc nie mogą jechać parami lub grupami; w przypadku gdy jeden doścignie drugiego na trasie wyścigu musi go wyprzedzić lub zachować co najmniej dwudziestopięciometrowy odstęp.

Partnerem tehnicznym jest Firma BrodNet - Aplikacje internetowe. www.brodnet.pl

Organizatorzy zapewnią dla wszystkich uczestników unikalne pamiątkowe medale, a dla najlepszych niecodzienne ręcznie wykonane statuetki. Nagrodzimy 24 zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych i OPEN. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjny.

Kategoria OPEN:
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe 1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni:
16-22 lata - młodzież
23-35 lat - seniorzy
36+ - weterani

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Zapraszamy!

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Łukasz Łazinek Tuszyma Husqvarna
2 Grzegorz Assman Tarnobrzeg Zorza Tarnobrzeg
3 Tomasz Szatko Mielec Gardner Team Mielec
4 Mateusz Bienias Tarnów Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
5 Konrad Włoszczyna Mielec No name
6 Krzysztof Węgrzyn Mielec Gardner Team Mielec
7 Łukasz Kofin Zabierzów Iron Dragon Zabierzów
8 Grzegorz Mierzyński Mielec Brak
9 Przemysław Świeca Kosina Jeźdźcy BM
10 GRZEGORZ URBANIAK TARNOBRZEG ZORZA
11 Grzegorz Ziomek Mielec PZL Mielec
12 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
13 Elka Molczyk Tarnów
14 Marcin Szpara Mielec Husqvarna
15 Andrzej Karol Jędrychowski Jędrychowski Mielec UM Mielec
16 Bartłomiej Lubaś Mielec Husqvarna
17 Marcin Reczko Reczko Malinowice
18 Mariusz Reczko Malinowice
19 Piotr Wiech Mielec Firma Tarapata Team
20 Krystian Dec Sokołów Małopolski
21 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA / ZABIEGANI MIELEC
22 Sebastian Dembicki Tarnów
23 Jacek Stachurski Busko-Zdrój Brak
24 Radosław Wojtuszewski Mielec PZL Mielec
25 Mateusz Misiak Ropczyce Niedźwiedź Biega
26 Krzysztof Nowak Mielec AVETPHARMA team
27 Ola Nykiel Mielec AVETPHARMA team
28 Szczepan Konieczny Radomyśl Wielki InventorTECH.pl
29 Magdalena Zięba-Tylek Tarnów
30 Tomasz Misiak Ropczyce
31 Marek Hołówko Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI
32 Cezary Łachut Mielec Gardner team mielec
33 Lukasz Duszlak Mielec SÜW Radler
34 Jakub Saj Mielec Husqvarna
35 Gabriela Dąbrowska Dębica
36 Łukasz Dziura Zabratówka KK OSP Zabratówka
37 Marek Czarnota Zabratówka KK OSP Zabratówka
38 Monika Węgrzyn Majdan Królewski UKS Tiki Taka Kolbuszowa
39 Paweł Jaje Mielec Husqvarna
40 Tomasz Gładki Bratucice
41 Małgorzata Kopistecka Brzesko
42 Jakub Ogrodnik Izdebki
43 Mirosław Ślemp Hyżne
44 Bogdan Karkut Komorów UKS Tiki Taka Kolbuszowa
45 Roman Łaz Mielec Gardner Team Mielec
46 Robert Cichoń Mielec HUSQVARNA
47 Rafał Jezior Rzeszów
48 Jarosław Janik Tarnów ...
49 Krzysztof Łabno Tarnowiec Rysianka Team
50 Anna Dudek Tarnów KORBA
51 Grzegorz Matłok Dębica Tanie Odzywki.pl
52 Wojciech Kaczmarek Tarnów kaczmarekteam
53 Wojciech Kuziara Rzeszów
54 Piotr Koziarz Sokołów Małopolski Sokołowska Grupa Cyklistów
55 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski
56 Aleksey Kapitsa Raniżów Brak
57 Andrzej Czachor Kolbuszowa
58 Andrzej Drzystek Przeworsk
59 Sebastian Karkut Mielec Husqvarna
60 Jarosław Szczerba Mielec OIOM Team
61 Łukasz Czerwony Wola Rzędzińska
62 Tadeusz Nowak Ropczyce n/z
63 Tomasz Skowroński Kolbuszowa Cyclo Centrum
64 Katarzyna Tomczyk Jamy
65 Hubert Rębisz Majdan Królewski
66 Wojciech Lachowski Pogórska Wola -
67 janusz wojtunik trzebownisko team trzebownisko
68 Grzegorz Warchoł Koszyce Wielkie KRZEPA Tarnów
69 Tomasz Wojtunik Trzebownisko Team Trzebownisko
70 Janusz Mądry Mielac
71 Daniel Mieczkowski Mieczkowski Grudziądz
72 Magdalena Wasil Lublin
73 Marek Szary Tezebownisko Team Trzebownisko
74 Wojciech Nowak Trzebownisko Team Trzebownisko
75 Bernard Siczek Lublin Warsztat rowerowy
76 Marian Gudz Tarnobrzeg Zorza Tarnobrzeg
77 Iwona Leboda Tarnobrzeg Zorza Tarnobrzeg
78 Łukasz Kornak Jasionka #OgieńTata
79 Robert Dębicki Sandomierz Sport Serwis Sandomierz
80 Zbigniew Duszkiewicz Chorzelów Fotobudka
81 Sebastian Skrzypek Rzeszów
82 Patrycja Konefał Kolbuszowa Cyclo Centrum Team
83 Wiesław Witek Nowy Sącz BODY & COACH
84 Marcin Kwas Głogów Małopolski