Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska

Data wydarzenia:
27/09/2020

Godzina wydarzenia:
10:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec

Opłata za wydarzenie:
40 PLN

Regulamin wydarzenia


Mamy przyjemność ogłosić trzecie w pełni profesjonalne zawody kolarskie szosowe w naszym mieście.

Organizatorzy Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Lotnisko Mielec oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec zapraszają 27 września br. na Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska.

Start i meta będą zlokalizowane na ul. COP-u na wysokości trzech firm, które objęły zawody patronatem honorowym Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata.

Trasa zawodów będzie prowadzić ul. COP-u oraz ul. Lotniskową dookoła mieleckiego lotniska, a na odcinku kilkuset metrów będzie przecinać pas startowy mieleckiego lotniska.

150 kolarzy do przejechania będzie miało 3 pętle, każda po 6 km co w sumie daje 18 km szybkiej jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Zawodnicy wystartują z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności ustalonej uprzednio przez organizatora wyścigu. Kolarze nie mogą korzystać z pomocy innych zawodników, a więc nie mogą jechać parami lub grupami; w przypadku gdy jeden doścignie drugiego na trasie wyścigu musi go wyprzedzić lub zachować co najmniej dwudziestopięciometrowy odstęp.

Partnerem tehnicznym jest Firma BrodNet - Aplikacje internetowe. www.brodnet.pl

Organizatorzy zapewnią dla wszystkich uczestników unikalne pamiątkowe medale, a dla najlepszych niecodzienne ręcznie wykonane statuetki. Nagrodzimy 24 zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych i OPEN. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjny.

Kategoria OPEN:
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe 1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni:
16-22 lata - młodzież
23-35 lat - seniorzy
36+ - weterani

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Zapraszamy!

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Łukasz Łazinek Tuszyma Husqvarna
2 Grzegorz Assman Tarnobrzeg Zorza Tarnobrzeg
3 Tomasz Szatko Mielec Gardner Team Mielec
4 Mateusz Bienias Tarnów Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
5 Konrad Włoszczyna Mielec No name
6 Krzysztof Węgrzyn Mielec Gardner Team Mielec
7 Łukasz Kofin Zabierzów Iron Dragon Zabierzów
8 Grzegorz Mierzyński Mielec Brak
9 GRZEGORZ URBANIAK TARNOBRZEG ZORZA
10 Grzegorz Ziomek Mielec PZL Mielec
11 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
12 Elka Molczyk Tarnów
13 Marcin Szpara Mielec Husqvarna
14 Andrzej Karol Jędrychowski Jędrychowski Mielec UM Mielec
15 Bartłomiej Lubaś Mielec Husqvarna
16 Marcin Reczko Reczko Malinowice
17 Mariusz Reczko Malinowice
18 Piotr Wiech Mielec Firma Tarapata Team
19 Krystian Dec Sokołów Małopolski
20 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA
21 Sebastian Dembicki Tarnów
22 Jacek Stachurski Busko-Zdrój Brak
23 Mateusz Misiak Ropczyce Niedźwiedź Biega
24 Krzysztof Nowak Mielec AVETPHARMA team
25 Ola Nykiel Mielec AVETPHARMA team
26 Szczepan Konieczny Radomyśl Wielki InventorTECH.pl
27 Magdalena Zięba-Tylek Tarnów
28 Tomasz Misiak Ropczyce
29 Marek Hołówko Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI
30 Cezary Łachut Mielec Gardner team mielec
31 Lukasz Duszlak Mielec SÜW Radler
32 Jakub Saj Mielec Husqvarna
33 Gabriela Dąbrowska Dębica
34 Łukasz Dziura Zabratówka KK OSP Zabratówka
35 Marek Czarnota Zabratówka KK OSP Zabratówka
36 Monika Węgrzyn Majdan Królewski UKS Tiki Taka Kolbuszowa
37 Paweł Jaje Mielec Husqvarna
38 Tomasz Gładki Bratucice
39 Małgorzata Kopistecka Brzesko
40 Jakub Ogrodnik Izdebki
41 Mirosław Ślemp Hyżne
42 Bogdan Karkut Komorów UKS Tiki Taka Kolbuszowa
43 Roman Łaz Mielec Gardner Team Mielec
44 Robert Cichoń Mielec HUSQVARNA
45 Rafał Jezior Rzeszów
46 Jarosław Janik Tarnów ...
47 Krzysztof Łabno Tarnowiec Rysianka Team
48 Grzegorz Matłok Dębica Tanie Odzywki.pl
49 Wojciech Kaczmarek Tarnów kaczmarekteam
50 Wojciech Kuziara Rzeszów
51 Piotr Koziarz Sokołów Małopolski Sokołowska Grupa Cyklistów
52 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski
53 Aleksey Kapitsa Raniżów Brak
54 Andrzej Czachor Kolbuszowa
55 Andrzej Drzystek Przeworsk
56 Sebastian Karkut Mielec Husqvarna
57 Jarosław Szczerba Mielec OIOM Team
58 Łukasz Czerwony Wola Rzędzińska
59 Tadeusz Nowak Ropczyce n/z
60 Tomasz Skowroński Kolbuszowa Cyclo Centrum
61 Katarzyna Tomczyk Jamy
62 Hubert Rębisz Majdan Królewski
63 Wojciech Lachowski Pogórska Wola -
64 janusz wojtunik trzebownisko team trzebownisko
65 Grzegorz Warchoł Koszyce Wielkie KRZEPA Tarnów
66 Tomasz Wojtunik Trzebownisko Team Trzebownisko