Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska

Data wydarzenia:
27/09/2020

Godzina wydarzenia:
10:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec

Opłata za wydarzenie:
40 PLN

Regulamin wydarzenia


Mamy przyjemność ogłosić trzecie w pełni profesjonalne zawody kolarskie szosowe w naszym mieście.

Organizatorzy Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Lotnisko Mielec oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec zapraszają 27 września br. na Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska.

Start i meta będą zlokalizowane na ul. COP-u na wysokości trzech firm, które objęły zawody patronatem honorowym Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata.

Trasa zawodów będzie prowadzić ul. COP-u oraz ul. Lotniskową dookoła mieleckiego lotniska, a na odcinku kilkuset metrów będzie przecinać pas startowy mieleckiego lotniska.

150 kolarzy do przejechania będzie miało 3 pętle, każda po 6 km co w sumie daje 18 km szybkiej jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Zawodnicy wystartują z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności ustalonej uprzednio przez organizatora wyścigu. Kolarze nie mogą korzystać z pomocy innych zawodników, a więc nie mogą jechać parami lub grupami; w przypadku gdy jeden doścignie drugiego na trasie wyścigu musi go wyprzedzić lub zachować co najmniej dwudziestopięciometrowy odstęp.

Partnerem tehnicznym jest Firma BrodNet - Aplikacje internetowe. www.brodnet.pl

Organizatorzy zapewnią dla wszystkich uczestników unikalne pamiątkowe medale, a dla najlepszych niecodzienne ręcznie wykonane statuetki. Nagrodzimy 24 zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych i OPEN. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjny.

Kategoria OPEN:
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe 1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni:
16-22 lata - młodzież
23-35 lat - seniorzy
36+ - weterani

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Zapraszamy!

Termin zapisów na wydarzenie już minął.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Łukasz Łazinek Tuszyma Husqvarna
2 Grzegorz Assman Tarnobrzeg Zorza Tarnobrzeg
3 Tomasz Szatko Mielec Gardner Team Mielec
4 Mateusz Bienias Tarnów Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
5 Konrad Włoszczyna Mielec No name
6 Krzysztof Węgrzyn Mielec Gardner Team Mielec
7 Łukasz Kofin Zabierzów Iron Dragon Zabierzów
8 Grzegorz Mierzyński Mielec Brak
9 Grzegorz Żak Rzeszów
10 Przemysław Świeca Kosina Jeźdźcy BM
11 GRZEGORZ URBANIAK TARNOBRZEG ZORZA
12 Grzegorz Ziomek Mielec PZL Mielec
13 Krystian Zarzecki Mielec Laboratorium Elektroniki
14 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
15 Elka Molczyk Tarnów
16 Marcin Szpara Mielec Husqvarna
17 Andrzej Karol Jędrychowski Jędrychowski Mielec UM Mielec
18 Bartłomiej Lubaś Mielec Zabiegani Mielec/Husqvarna
19 Marcin Reczko Reczko Malinowice
20 Mariusz Reczko Malinowice
21 Piotr Wiech Mielec Firma Tarapata Team
22 Krystian Dec Sokołów Małopolski SGC / PROSWIM / STARZYŃSKI COACH
23 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA / ZABIEGANI MIELEC
24 Sebastian Dembicki Tarnów
25 Jacek Stachurski Busko-Zdrój Brak
26 Radosław Wojtuszewski Mielec PZL Mielec
27 Mateusz Misiak Ropczyce Niedźwiedź Biega
28 Krzysztof Nowak Mielec AVETPHARMA team
29 Ola Nykiel Mielec AVETPHARMA team
30 Szczepan Konieczny Radomyśl Wielki InventorTECH.pl
31 Magdalena Zięba-Tylek Tarnów
32 Tomasz Misiak Ropczyce Niedźwiedź Team
33 Marek Hołówko Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI
34 Cezary Łachut Mielec Gardner team mielec
35 Lukasz Duszlak Mielec SÜW Radler
36 Jakub Saj Mielec Husqvarna/Zabiegani Mielec
37 Gabriela Dąbrowska Dębica
38 Marek Czarnota Zabratówka KK OSP Zabratówka
39 Monika Węgrzyn Majdan Królewski UKS Tiki Taka Kolbuszowa
40 Paweł Jaje Mielec Husqvarna
41 Tomasz Gładki Bratucice
42 Małgorzata Kopistecka Brzesko
43 Krzysztof KSIĄŻEK Dębica Dębicki Klub Kolarski GRYF
44 Jakub Ogrodnik Izdebki
45 Rafał Ślemp Dylągówka
46 Mirosław Ślemp Hyżne
47 Bogdan Karkut Komorów UKS Tiki Taka Kolbuszowa
48 Roman Łaz Mielec Gardner Team Mielec
49 Robert Cichoń Mielec HUSQVARNA
50 Rafał Jezior Rzeszów
51 Jarosław Janik Tarnów ...
52 Krzysztof Łabno Tarnowiec Rysianka Team
53 Grzegorz Matłok Dębica Tanie Odzywki.pl
54 Wojciech Kaczmarek Tarnów kaczmarekteam
55 Wojciech Kuziara Rzeszów
56 Piotr Koziarz Sokołów Małopolski Sokołowska Grupa Cyklistów
57 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski
58 Aleksey Kapitsa Raniżów Brak
59 Andrzej Czachor Kolbuszowa
60 Andrzej Drzystek Przeworsk
61 Sebastian Karkut Mielec Husqvarna
62 Jarosław Szczerba Mielec OIOM Team
63 Łukasz Czerwony Wola Rzędzińska
64 Tadeusz Nowak Ropczyce n/z
65 Tomasz Skowroński Kolbuszowa Cyclo Centrum
66 Katarzyna Tomczyk Jamy
67 Hubert Rębisz Majdan Królewski
68 Wojciech Lachowski Pogórska Wola -
69 janusz wojtunik trzebownisko team trzebownisko
70 Grzegorz Warchoł Koszyce Wielkie KRZEPA Tarnów
71 Tomasz Wojtunik Trzebownisko Team Trzebownisko
72 Janusz Mądry Mielac
73 Daniel Mieczkowski Mieczkowski Grudziądz
74 Tomasz Burek Mielec PTG Sokół 1893 Mielec
75 Arkadiusz Burek mielec PTG Sokół 1893 Mielec
76 Marek Szary Tezebownisko Team Trzebownisko
77 Paweł Krupa Agatówka Stalowowolski Klub Biegacza
78 Wojciech Nowak Trzebownisko Team Trzebownisko
79 Lukasz Skiba BUSKO-ZDRÓJ Busko
80 Marian Gudz Tarnobrzeg Zorza Tarnobrzeg
81 Iwona Leboda Tarnobrzeg Zorza Tarnobrzeg
82 Łukasz Kornak Jasionka #OgieńTata
83 Andrzej Dziura Zabratówka KK Osp Zabratówka
84 Robert Dębicki Sandomierz Sport Serwis Sandomierz
85 Zbigniew Duszkiewicz Chorzelów Fotobudka
86 Sebastian Skrzypek Rzeszów
87 Patrycja Konefał Kolbuszowa Cyclo Centrum Team
88 Wiesław Witek Nowy Sącz BODY & COACH
89 Marcin Kwas Głogów Małopolski
90 Dariusz Szpara Mielec HUSQVARNA
91 Jan Majewski Gorzyce VITAMINS AND MORE
92 Magdalena Weryńska-Zarzecka Mielec Laboratorium Elektroniki
93 Robert Homa Rzeszów
94 kacper peret mielec
95 Monika Kloc Zręcin Bajkersi Krosno
96 Marcin Bogdan Rzemień PZL Mielec
97 Sebastian Szewc Rzemień
98 Wojciech Głowacki Mielec
99 Czerwiec Artur Czerwiec Pisary Iron Dragon Triathlon
100 Robert Sawa Turka Inżynieria Rowerowa Lublin
101 Mariusz Niemiec Lubzina
102 Patryk Ciupak Rzeszów AZS Politechnika Rzeszowska
103 Wojciech Zieliński Bolków QUEST ROAD
104 Grzegorz Rosiek Bolechowice Iron Dragon Triathlon Team
105 Agata Pasternak Nowy Korczyn
106 Tomasz Pawłowski Busko-Zdrój Velobike
107 Bartosz Darłak Ropczyce
108 beata tometczak Stopnica
109 Arkadiusz Szczołko Tarnobrzeg
110 Magdalena Kawalec Brzostek Drużyna K
111 Piotr Wachowiak Gorzyce Cyklon Gorzyce
112 Andrzej Mrozek Lublin Mayday Team Lublin
113 Tomasz Maciołek Mielec
114 Wojciech Wszołek Sędziszów Małopolski
115 Krystian Haraszczuk Łęczna
116 Pawel Brodzik Bieliny
117 Marek Procajło Lublin Maydayteam
118 Grzegorz Tomasiak Lublin Mayday Team Lublin
119 Krzysztof Przybycinski Ostrowiec św
120 Jan Wiech Mielec Firma Tarapata Team
121 Mirosław Bąk Chorzelów Zabiegani Mielec
122 Janusz Krasuski Łęczna DZIKI TEAM ŁĘCZNA
123 Mateusz Świerczek Olesno
124 Jakub Adamus STARACHOWICE
125 Łukasz Kusowski Mielec _
126 Maksymilian Gierach Jodłówka Wałki Gierach Team
127 Rafał Łukasik Wiślica VELOBIKE TEAM
128 Maciek Płaneta Tarnobrzeg UKS Delfin Masters Tarnobrzeg
129 Marcin Turek Przecław
130 Paweł Kazanowski Lublin Escape-wheels.pl
131 Wojciech Mazurkiewicz Mielec GRUBO albo WCALE
132 Mateusz Dymek Mielec Mielecki Klub Morsów /PZL Mielec
133 Sebastian Iskra Busko-Zdrój VELOBIKE BUSKO
134 Hubert Wypych Kraków Iron Dragon Triathlon