Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas | Fratelli Mielec

Data wydarzenia:
12/09/2020

Godzina wydarzenia:
9:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec | Restauracja Fratelli

Opłata za wydarzenie:
50 PLN

Regulamin wydarzenia


12 września po raz pierwszy w Mielcu odbęda się Mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tych nietypowych zmaganiach:)

Ile w ciągu 10 minut dasz radę zjeść burgerów? Każdy ważyć będzie 750g :)

Kto zje najwięcej - zostaje prawdziwym królem burgerów!

Czekamy na 100 chętnych?

To pierwsze takie zawody w naszym regionie i liczymy, że podejmiecie wyzwanie. Czekamy na wasze zgłoszenia na stronie www.studiowizualne.com

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Restauracja Fratelli i jej właściciel Tomasz Furmański. To tam czekać na Was będą pyszne i zdrowe burgery.

Patronat honorowy nad zawodami objła firma Sokołów oraz dystrybutor produktów gastronomicznych BanFood. Dzięki nim przygotowane burgery przez szefa kuchni będą najlepszej jakości. Wszystko to przy świetnej muzyce i dopingu prowadzącego. Nie zabraknie też degustacji potraw z grilla i innych atrakcji, jakie dla Was szykujemy. Śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku, to tam o wszystkim będziemy Was informować.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy pakiety startowe i okolicznościowe medale. Nagrodzimy też najlepszych, a jest o co walczyć! 3 najlepsze kobiety i 3 najlepszych mężczyzn otrzymają  m.in. vouchery na 1,5 kg steki Tomahawk, które będą mogli przygotować z Szefem kuchni w Restauracji Fratelli. Zadbamy też o Waszą kondycję! Rozdamy 6 miesięcznych karnetów do siłowni Extreme Fitness. Wygląd też jest ważny, więc kolejne 6 miesięcznych voucherów przygotowało Centrum Dietetyczne Projekt-Zdrowie. Zdrowie? Oczywiście że tak! Przygotowaliśmy także 6 zestawów rocznego zapasu suplementów diety od GROKAMgbl i AvetPharma! Na koniec uroda… i 6 voucherów na usługi fryzjerskie od Bossmen Fryzjerstwo!

Jest o co walczyć!!!

Nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski oraz punktBANK. Najlepsze wydruki zapewni nam Agencja Reklamowa MCDesgin. 

Partnerem tehnicznym jest Firma BrodNet - Aplikacje internetowe. www.brodnet.pl

Macie zamiar przyjechać do nas z dziećmi? Mamy coś dla najmłodszych... Gugalika.pl W trakcie zawodów rozłożymy wielkoformatowe kolorowanki i kredki. Będzie MEGA kolorowo!

 

Patronat medialny nad mistrzostwami objęły: TVP3 Rzeszów, Radio Leliwa, promocja.mielec.plhej.mielec.plwcj24.plkorso.pl oraz Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.

Zapisy na stronie www.studiowizualne.com. Limit miejsc 100 osób. Kto pierwszy, ten lepszy.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Sebastian Myjak Chorzelów
2 Wiktor Wilk Gawłuszowice .
3 Adrian Mojek Mielec
4 Pawel Malicki Mielec .