2. Bieg Niepodległości

Data wydarzenia:
11/11/2019

Godzina wydarzenia:
13:30

Miejsce wydarzenia:
Bulwary Mielec

Opłata za wydarzenie:
30 PLN

Regulamin wydarzenia


Zapraszamy do aktywnego świętowania 11 listopada. Z tej okazji po raz drugi w Mielcu odbędzie Bieg Niepodległości. Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Mielec.

Dzięki Polskim Zakładom Lotniczym w Mielcu możecie liczyć na elektroniczny pomiar czasu.


Sympatyków biegania i kibiców zapraszamy 11 listopada br. na mieleckie Bulwary. Start biegu zaplanowano na godz. 13:30, a trasa biegu będzie liczyć 10 km. Dla uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne pakiety startowe, flagi i okolicznościowa oprawa. Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Limit uczestników 150 osób.


Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Jacek Żądło Mielec PERFECT RUNNER TEAM
2 Tomasz Stala Dębiaki PZL Mielec
3 Bartłomiej Maryniak Mielec ZHP Mielec
4 Tomek Kasprzak Grochowe LKS Grochowe
5 Szymon Sankowski Mielec Zabiegani Mielec
6 Marceli Kukla Stara Jastrząbka ZPiT Rzeszowiacy
7 Szczepan Krępa Padew Narodowa Herbu Ostoja
8 Justyna Turkot Mielec GRUBO ALBO WCALE
9 Dominik Groblicki Podborze AUTOPART Mielec
10 Piotr Babula Mielec Brak
11 Radosław Dąchur Osiek -
12 Wojciech Antończyk Mielec
13 Kazimierz Drożdż Drożdż Mielec AUTOPART
14 Jamka Dariusz Tarnów (brak)
15 Kazimierz Stachowicz Mielec Maraton Tel-Aviv
16 Justyna Załucka Załucka Zaduszniki
17 Agnieszka Reynolds Mielec
18 Artur Wilk Dębica 3A Composites Mobility
19 Justyna Kupiec-Doroż Radgoszcz
20 Stanisław Podraza Dębica
21 Mateusz Dymek Mielec MorsyMielec/PZLMielec
22 Adrian Grzelak Mielec -
23 Joanna Korb Korb Chorzelów -
24 Bernadetta Stempień Tarnobrzeg Tarnobrzeg
25 KATARZYNA WISZNIEWSKA WISZNIEWSKA TARNÓW GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY
26 Elżbieta Jarosz Mielec Brak
27 Mariusz Woźniak Tuszyma Frytki z majonezem
28 Mateusz Fiołek Strzegocice Królewskie Pilzno
29 Magdalena Wiktor-Galek Wiktor-Galek Kolbuszowa Perfect Runner Team
30 Maciej Wiszniewski Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
31 Monika Dengler Mielec Fit Runners Team
32 Daniel Duńczyk Mielec PZL Mielec
33 Magda Rzeszutek Mielec PZL Mielec
34 Grzegorz Ziomek Mielec PZL Mielec
35 Mateusz Kmuk Padew Narodowa PZL Mielec
36 Łukasz Przybyło Mielec PZL Mielec
37 Monika Maciejuk Maciejuk Sandomierz brak
38 Robert Maciejuk Sandomierz brak
39 Marek Duszkiewicz Chorzelów PZL Mielec
40 Marek Filar Mielec PZL Mielec
41 Adam Piechota Piechota Mielec PZL Mielec
42 Grzegorz Kardyś Malinie -
43 Bartosz Dulik Mielec Brak
44 Marek Chrabąszcz Książnice Frytki z Majonezem
45 Mateusz Momola Mielec PZL Mielec
46 Krzysztof Głaz Mielec PZL Mielec
47 Andrzej Strzelecki Mielec PZL MIELEC
48 Damian Machała Mielec MIELEC
49 Krzysztof Nowak Mielec AVETPHARMA team
50 Wiesław Wktor Straszęcin Dębickie Gepardy
51 Tadeusz Sabat Ocieka PZL Mielec
52 Paweł Starzec Kolbuszowa Brak
53 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA
54 Paweł Strycharz Mielec Screw Team
55 Krzysztof KOPACZ MIELEC PZL MIELEC
56 Janusz Bogudzki Mielec
57 Piotr Uzar Padew Narodowa
58 Robert Surowiec Mielec Nie
59 Jolanta Morawczyńska Dębica DKB Maratończyk
60 Wojciech Mazurkiewicz Mielec GRUBO albo WCALE
61 Andrzej Berezak Mielec Husqvarna
62 Aleksandra Graniczka Mielec Hufiec ZHP Mielec
63 Bernard Bystrek Kolbuszowa Fartlek Go
64 Joanna Krzystyniak Zdziarzec Mondi
65 Magdalena Leśniak Leśniak MIELEC Mondi
66 Marcelina Leśniak Mielec
67 Łukasz Magda Mielec -
68 Marcin Czachor Kolbuszowa
69 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
70 Anna Sitek Dębica
71 Dominika Kozioł Dębica Dębickie Gepardy
72 Jakub Kusowski Ocieka Dzikie Mustangi
73 Tomasz Skawiński Sanok Biesy
74 Justyna Skawińska Sanok Brak
75 Elzbieta Hałdaś Kolbuszowa Dln
76 Krzysztof Hałdaś Kolbuszowa
77 Dominik Zwoliński Dębica Brak
78 Edyta RYNKAR Rynkar Pilzno Królewskie Pilzno
79 Wacław Soja Mielec GARDNER TEAM MIELEC
80 Katarzyna Kubas Pilzno Królewskie Pilzno
81 Barbara Szawara Ropczyce
82 Artur Maziarz Mielec Run For Fun
83 Bartosz Kopera Kopera Czermin SANLIFE team
84 Paulina Dulik-Kopera Czermin SANLIFE team
85 Aleksander Ruła Malinie AUTOPART Mielec
86 Łukasz Kopeć Mielec AUTOPART Mielec
87 Piotr Weryński Mielec autopart
88 JAN PIEKARZ RANIŻÓW RANIŻÓW
89 Jakub Szkodny Radłów Autopart
90 Robert Mazur Mielec AUTOPART Mielec
91 Jerzy Pańczyk Mielec PZL Mielec
92 Paweł Skop Przecław wkurw_team
93 Łukasz Piasecki Mielec
94 Jakub Saj Mielec Husqvarna
95 Sławomir Dołomisiewicz Staszów
96 Teresa Maciewicz Munina
97 Janusz Kaltenberg Jarosław
98 Joanna Starzecka Jarosław
99 Anna Mordasiewicz Tuszyma brak
100 Anna Walas Chorzelów Fit Runners Team
101 Damian Szwagierczak Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu
102 Martin Mucha Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu
103 Mariusz Winiarz Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu
104 Łukasz Duszkiewicz Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu
105 Daniel Rżany Mielec
106 Dawid Sowa Tuszów Narodowy -
107 Maciej Szlęk Pławo PZL Mielec
108 Stefan Ślęzak Szczucin
109 Mirosław Mróz Żarówka Pzl Mielec
110 Elżbieta Ujas Mielec PZL Mielec
111 Małgorzata Maksoń Tuszów Narodowy PZL Mielec
112 Łucja Rugała Górki Mieleckie
113 Małgorzata Ćwięka Mielec Firma BURY
114 Pawel Dudek Wola Zyrakowska