3. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator

Data wydarzenia:
26/01/2020

Godzina wydarzenia:
8:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec - Basen Smoczka - Galeria Navigator

Opłata za wydarzenie:
59 PLN

Regulamin wydarzenia


Zapraszamy na 3. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator, który odbędzie się 26 stycznia 2020 roku. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Galeria Navigator. Głównym partnerem zawodów jest Calypso Fitness Club Mielec.

Zapisy i regulamin:
http://www.studiowizualne.com/

Zawody rozegrane zostaną w dwóch sąsiadujących ze sobą lokalizacjach. Etap 1- pływanie, na dystansie 300 m, odbędzie na krytej pływalni w Mielcu na os. Smoczka. Następnie uczestnicy przeniosą się do Galerii Navigator, gdzie będą rywalizować na rowerkach spinningowych na dystansie 5 km oraz biegu na dystansie 2 km na bieżniach.

Tak jak w poprzednich latach uczestnicy mogą liczyć na pamiątkowe medale, puchary i nagrody finansowe. Tradycyjnie przeprowadzimy Puchar Bossmena, już możecie kompletować teamy. Zawodnicy otrzymają urozmaicone pakiety startowe, a po wysiłku będzie czekać na nich zdrowy posiłek regeneracyjny.

Zapraszamy nie tylko zawodników, ale i kibiców, dla których przygotowaliśmy m.in. pokazy udzielania pierwszej pomocy. Nie lada gratką będzie możliwość przyglądania się z bliska rywalizacji i zmaganiom sportowców.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Ryszard Kętrzyński Krosno Zabiegani Mielec
2 Jakub Żydzik Mysłowice Concept Swimming
3 KRZYSZTOF Stawarz Kraków Happy TRI friends
4 Tomek Wójcik Tychy Powerade Team
5 Tomasz Wyka Kamień -
6 Adam Romanowicz Jaworzno amator
7 Krzysztof Nowak Mielec AVETPHARMA team
8 Rafał Madej Brzesko Happy TRI friends
9 Maja Madej Brzesko Happy TRI friends
10 Wojciech Mazurkiewicz Mielec GRUBO albo WCALE