9. Wyścig o pietruszkę

Data wydarzenia:
13/10/2019

Godzina wydarzenia:
11:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec

Opłata za wydarzenie:
40 PLN

Regulamin wydarzenia


To już na stałe wpisane tego typu zawody w naszym regionie. Około 150 zawodników w maju przyjechało do nas z całej południowo-wschodniej Polski. Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejny, tym razem jesienny "Wyścig o pietruszkę". To już dziewiąta edycja i liczymy, że będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem.

Organizatorami wyścigu są Stowarzyszenie Kolarskie "Stal Mielec" Bartek Ćwik, Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu. Patronat honorowy nad wyścigiem objęła Firma Tarapata oraz Sklep rowerowy BikeCenter.

9. Wyścig o pietruszkę odbędzie się 13 października 2019 roku. Start i meta będą zlokalizowane na parkingu przy drodze na Rzeszów. Trasa po ścieżkach leśnych Nadleśnictwa Mielec będzie liczyć 20 km (dwie pętle po 10 km).

Na wszystkich uczestników będą czekać m.in. pakiety startowe i pamiątkowe medale, ciasta od "Cukiernia u Borowskiej". Nie może również zabraknąć pamiątkowych statuetek, które tym razem przygotują Firma Tarapata i Producent wyrobów metalowych Firma NIKmet. Dzięki kolejnym partnerom, takim jak ErgoHestia Jerzy Wąs, Sklep ElektroRem, Agencja Reklamowa MCDesign, Producent suplementów diety AvetPharma, Extreme Fitness Club i Projekt Zdrowie możecie liczyć na w pełni profesjonalne zawody kolarskie.

Przygotowaliśmy dla Was 150 pakietów startowych oraz elektroniczny pomiar czasu! Pamiętając ile emocji towarzyszyło na wiosnę kategoriom wiekowym, dokładamy jeszcze jedną J

Kategoria OPEN:
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe 1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni:
16-22 lata

23-35 lat

36-50 lat

51+ lat

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

 

Patronat medialny objęły portale: www.promocja.mielec.pl, www.wcj24.pl, www.korso.pl, www.fotopilot.pl, TVP3 Rzeszów, Radio Leliwa, Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/2309838222600383/

 

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Grzegorz Mierzyński Mielec Brak
2 Łukasz Krawczyk Mielec BorgWarner Poland
3 Marek Krawczyk Mielec Wohooo
4 Mateusz Dymek Mielec Morsy Mielec
5 Krzysztof Kolisz Mielec
6 Tomasz Niedużak mielec brak
7 Dominik Zwoliński Dębica
8 Rafał Nylec Dębica
9 Anna Dudek Tarnów brak klubu
10 Gabriela Dąbrowska Dębica
11 Jarosław Szczerba Mielec OIOM Team
12 Piotr Wiech Mielec
13 Pawel Baran Glogow Malopolski Pijoki
14 Mariusz Stala Mielec Brak
15 Kacper Tymoczko Mielec
16 Piotr Wrotny Rzeszów eiselaZ
17 Krzysztof Choma Czudec
18 janusz wojtunik trzebownisko team trzebownisko