4. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci na Dniach Mielca

Data wydarzenia:
24/08/2019

Godzina wydarzenia:
17:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec

Opłata za wydarzenie:
0 PLN

Regulamin wydarzenia


Bieg z przeszkodami dla dzieci powraca na Dni Mielca! Będziemy na Was czekać 24 i 25 sierpnia na boiskach MOSiR. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu po raz czwarty zapraszają dzieci z rodzicami na „Ekstremalny Plac Zabaw”.

Zawody, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem tradycyjnie odbędą się bez zapisów, limitów i opłat startowych. Na mieleckich błoniach powstanie specjalny tor przeszkód, na którym będą rywalizować najmłodsi. W jego budowie pomogą nam lokalne firmy - Technika grzewcza i sanitarna Basco2, Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet i serwis opon Targum.

Patronat honorowy nad imprezą objęły: Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Producent suplementów diety AvetPharma, Przychodnia stomatologiczna OrthoDent, Extreme Fitness Mielec, Aria Park Mielec oraz Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Możemy też liczyć na wsparcie Centrum dietetycznego Projekt Zdrowie oraz Agencji Reklamowej MCDesign.

To co Was czeka i na co jeszcze możecie liczyć dowiecie się już wkrótce :) Zapraszamy wszystkich od godz. 17:00! Moc wrażeń i atrakcji gwarantowane!