Rowerowa Gra Miejska Powiatowe Powitanie Lata

Data wydarzenia:
22/06/2019

Godzina wydarzenia:
14:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec

Opłata za wydarzenie:
0 PLN

Regulamin wydarzenia


Lubicie rajdy rowerowe? Aktywnie spędzać czas? A do tego w formie zabawy? Mamy dla Was coś, czego jeszcze w Mielcu nie było! Zapraszamy na "Rowerową Grę Miejską", która urozmaici tegoroczne Powiatowe Powitanie Lata (22 czerwca 2019 roku,  Mieleckie Bulwary)

 Zapowiada się świetna zabawa, w której udział mogą wziąć wszyscy bez względu na wiek. Wystarczy posiadać rower, trochę energii i orientować się w mapie i nawigacji! Zabawa będzie polegała na pokonaniu ok 20 km trasy. Po drodze do zaliczenia będą punkty kontrolne, a na nich do zebrania pieczątki potwierdzające zameldowanie się w tym punkcie.  Start, a zarazem pierwszy punkt trasy to Galeria Nvigator. Będziemy na Was czekać 22 czerwca od 14:00 do 15:00 w głównym holu galerii, gdzie należy wybrać mapki i zdobyć pierwszą pieczątkę. Finał trasy zlokalizowany zostanie na Bulwarach. W specjalnym namiocie będziemy czekać na Was pomiędzy godz. 17:00-18:00.  Wśród uczestników którzy ukończą rajd i zbiorą komplet pieczątek zostaną rozlosowane cenne nagrody. Losowanie nagród przewidziane jest na scenie głównej ok. 18.30.

Organizatorami są Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu. Partnerami wydarzenia zostali: Galeria Navigator, Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, Producent akumulatorów AUTOPART Mielec, Producent suplementów diety AvetPharma, Sklep rowerowy BikeCenter, Joy Fitness Club Mielec, Hotel & Restauracja Atena, Centrum dietetyczne Projekt Zdrowie, Pracownia rowerów Filip Zaręba, Agencja Reklamowa MCDesign, BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz oraz Akademia Komputerowa BIT-PRO.

Patronat medialny objęły portale: www.promocja.mielec.pl, www.hej.mielec.pl, www.wcj24.pl, www.korso.pl, www.fotopilot.pl, Radio Leliwa, Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.  

Śledźcie na bieżąco wydarzenie, codziennie od 3 czerwca br. będziemy dodawać nowy punkt trasy, atrakcje i nagrody do rozlosowania !!!

Zapraszamy!