Eliminator AUTOPART Mielec vol. 2

Data wydarzenia:
31/03/2019

Godzina wydarzenia:
9:00

Miejsce wydarzenia:
Mielec | Górka Cyranowska

Opłata za wydarzenie:
49 PLN

Regulamin wydarzenia


31 marca br. na mieleckiej Górce Cyranowskiej odbędzie się Eliminator AUTOPART Mielec vol. 2.

Przygotowaliśmy kilka istotnych zmian, które mamy nadzieję pozytywnie urozmaicą tegoroczne widowisko. W zawodach weźmie udział tym razem 64 uczestników, którzy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie będą rywalizować dwójkami w systemie pucharowym do dwóch przegranych. Zaplanowaliśmy aż 127 startów co dwie minuty, dzięki czemu jednocześnie na trasie będą ścigać się aż trzy pary. Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca również zostanie nieco zmodyfikowana, nie zmiennie jednak zjazdy i podjazdy z pewnością będą nie lada wyzwaniem dla posiadaczy rowerów górskich.

Organizatorami zawodów są:
• Studio Wizualne Damian Gąsiewski,
• Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik,
• Miasto Mielec
• Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.
Dzięki Organizatorom każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsze cztery osoby okolicznościowe puchary i dyplomy.

Patronem honorowym drugiej edycji ELIMINATORA jest AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewni dla uczestników namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma będzie odbierać zużyte baterie i wymieniać je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom. Rok temu udało się zebrać ok. 80 kg, co było świetnym wynikiem. Liczymy, że w tym roku wynik zostanie podwojony Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.

Drugą edycję Eliminator AUTOPART Mielec poprowadzi Rafał Jemielita. Dziennikarz motoryzacyjny, znany m.in. z programu telewizyjnego Automaniak, emitowanego na TVN TURBO. Jak sam mówi to, co kocha, to atmosfera towarzysząca wydarzeniom sportowym oraz ludzie biorący w nich udział. A, że rok temu Rafałowi się u nas podobało, to na powrót do Mielca nie musieliśmy długo go namawiać.

Dzięki Partnerom możecie liczyć na fajne pakiety startowe, które przygotuje AvetPharma. Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych przeprowadzi Joy Fitness Club Mielec, który dodatkowo wraz z Projekt Zdrowie zadba na mecie dla Was o wodę i napoje izotoniczne bez limitu. Pyszny posiłek regeneracyjny przygotuje Fratelli Pizza x Steakhouse x Pastrami. W czasie zawodów będziecie mogli także rozkoszować się wypiekami ufundowanymi przez Cukiernię u Borowskiej.

Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów przygotowana przez Firmę ElektroRem. Atrakcją będzie również losowanie nagrody głównej, a jest nią wartościowy rower górski ufundowany przez BikeCenter Bartek Ćwik. Wydarzenie wspierają również Agencja Reklamowa MCDesign, ErgoHestia Odział Grupy Jerzy Wąs, NIKmet oraz ZHP Hufiec Mielec.

Rejestracja zawodników jest otwarta do 20 marca br. do godz. 23:00 lub do wyczerpania miejsc. Losowanie par i rozstawienie na drabince pucharowej odbędzie się 22 marca br. o godz. 12:00.

Widzimy się 31 marca na Górce Cyranowskiej! Zapraszamy 
 

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Michał Moskwa Boguchwała Z koziej dupy trąba mtb team
2 Mateusz Niezgoda Brzeznica Knurze kopyta MTB
3 Wojciech Mazurkiewicz Mielec Aviators Mielec
4 Mirosław Bąk Chorzelów Zabiegani Mielec
5 Łukasz Krawczyk Mielec Niezrzeszony ;-)
6 Grzegorz Kondora Rzeszów BorgWarner
7 Łukasz Krupa Krupa Mielec OMK Smoczka
8 Błażej Janota Belsk Duży WGR Team
9 Błażej Jakóbowski Belsk Duży WGR Team
10 Tomasz Badowski Belsk Duży WGR TEAm
11 Mirosław Mazur Mazur Gawłuszowice DomProjekt
12 Konrad Szady Mielec -
13 Dawid Stachura Hyżne -
14 Kamil Jurek Hyzne ...
15 Adrian Rzeszutko Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice
16 Mariusz Stala Mielec Brak
17 Dawid Latała NSB Race Team Rzeszów Rzeszów