Bieg 80-lecia FKS Stal Mielec

Data wydarzenia:
14/04/2019

Godzina wydarzenia:
19:00

Miejsce wydarzenia:
Lotnisko Mielec

Opłata za wydarzenie:
42 PLN

Regulamin wydarzenia


W 1939 roku przy rozwijającej się fabryce lotniczej w Mielcu powstał klub piłki nożnej FKS Stal Mielec. Przez lata nieprzerwanie dostarczał mieszkańcom i kibicom fantastycznych emocji, a swoimi osiągnięciami tworzył także historię klubowej piłki nożnej w Polsce. Stał się częścią najpiękniejszej historii Mielca. W 2019 roku Duma Mielca, FKS Stal Mielec, dwukrotny Mistrz Polski obchodzi swoje 80-lecie.
W związku z tą wyjątkową rocznicą pragniemy zaprosić wszystkich lubiących aktywny wypoczynek do wspólnego świętowania w nietypowy sposób. Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, FKS Stal Mielec oraz Lotnisko Mielec zapraszają na wieczorny bieg z okazji 80-leci FKS Stal Mielec po pasie startowym mieleckiego lotniska. Będzie to drugi taki bieg w naszym mieście.
Patronat honorowy nad biegiem objęły Agencja Rozwoju Przemysłu Euro-Park Mielec oraz Husqvarna Group z fabryką w Mielcu. Inicjatywę wspierają także Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, które są zarazem kontynuatorem tradycji lotniczych pierwszej lotniczej fabryki w Mielcu, przy której powstał klub.
14 kwietnia 2019 r. będziecie mieć niecodzienną okazję przebiec 6,5 km trasę po pasie startowym mieleckiego lotniska. Start i meta zawodów będą zlokalizowane obok wieży kontroli lotów. Biegacze wystartują o godz. 19:00 w blaskach zachodzącego słońca, a kierunek będą im wyznaczać zapalone światła pasa startowego.
To bieg okolicznościowy, jedyny w swoim rodzaju. To także wyjątkowa okazja, aby wzbogacić się m.in. o unikalny pamiątkowy medal, który będzie Wam przypominał o tej niecodziennej rocznicy. Wyjątkowymi statuetkami przygotowanymi specjalnie na tą okazję, nagrodzimy m.in. najlepszych w kategoriach wiekowych. Idealną pamiątką będzie również koszulka biegowa, która jednocześnie będzie kolekcjonerską pamiątką dla miłośników biegów i piłki nożnej.
Dzięki udziałowi wielu Partnerów możecie liczyć m.in. na pakiety startowe i posiłek regeneracyjny, ale przede wszystkim niesamowitą oprawę biegu, jakiej nie spotkacie nigdzie indziej.
Zapraszamy do zapisów, przygotowaliśmy rekordową ilość miejsc dla 650 biegaczy! Przeżyjmy to święto wspólnie.

Lista opłaconych osób:

L. P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub
1 Sławomir Zieliński Rzeszów Rz-ów
2 Mateusz Dymek Mielec Perfect Runner Team
3 Paweł Truniarz Truniarz Mielec Zabiegani Mielec
4 Kamil Paczyński Krakow Tup tup
5 Marcin Gwoździowski Tarnobrzeg Marcin
6 Grzegorz Lipiec Tarnobrzeg Klub Sportowy Harpagan Tarnobrzeg
7 Łukasz Łazinek Tuszyma ..
8 Bartłomiej Machowski Szczepańcowa Machoney Team
9 Wojciech Pieńkosz Rzeszów Midas
10 Andrzej Bańko Jaroslaw Jaroslaw
11 Maciej Kukulka Mielec Mielec
12 Jarosław Zieliński Rzeszów Brak
13 Karol Machowski Krosno brak
14 Tomasz Stala Tuszów narodowy Lks Dębiaki
15 Bogusław Świątek Brzeźnica Stal
16 Agata Zygmont Chorzelów Firma BURY
17 Damian Sobaszek Rzeszów x
18 Mariusz Woźniak Tuszyma Frytki z majonezem
19 Joanna Świątek Brzeźnica STAL
20 Krzysztof Herda Mielec Perła Chmielowa
21 Elżbieta Walat Sankowska Mielec ?
22 Michał Jarosz Mielec OMK Smoczka
23 Arkadiusz Bożek Mielec Brak
24 Aneta Stachula Padew Narodowa ...
25 Jarosław Ścibor Przemyśl 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/Przemyski Klub Biegacza
26 Adam Piechota Piechota Mielec Brak
27 Michał Adamczak Mielec BIEGAJ BEZ KOŃCA
28 Ewa Szcząchor Biłgoraj Brak
29 Wojciech Bożek Brzostek Dębickie Gepardy
30 Elżbieta Bożek Brzostek Dębickie Gepardy
31 Piotr Kobylarz Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
32 Tomasz Kozub Mielec Zabiegani Mielec
33 Justyna Żmuda mielec własny
34 Mariusz Marut Raniżów Team BIAŁE WILKI
35 Mateusz Fiołek Strzegocice Królewskie Pilzno
36 Dariusz Skotnicki Łękawica TTC MPEC Tarnów
37 Anna Skotnicka Łękawica TTC MPEC Tarnów
38 Michał Sowa STALOWA WOLA Planeta Nisko
39 Jadwiga Stala Dudek Dudek Mielec Zsb
40 Przemysław Skotnicki Mielec TTC MPEC TARNÓW
41 Renata Zdunek Frampol brak
42 Łukasz Przybyło Mielec PZL Mielec
43 Rafał Muniak Muniak Tuszyma Best online marketers
44 Artur Wilk Dębica Wilcza_wataha
45 Wieslaw Adamczak Mielec BIEGAJ BEZ KONCA
46 Magdalena Ortyl Mielec Zabiegani Mielec
47 Konrad Włoszczyna Mielec No name
48 Mariusz Bec Miekec APPN Mielec
49 Dawid Puć Mielec OMK Smoczka
50 Kazimierz Stachowicz Mielec Maraton Tel-Aviv
51 Łukasz Krupa Krupa Mielec OMK Smoczka
52 Robert Surowiec Mielec Nie
53 Monika Serafin Wadowice Gówne FKS
54 Aneta Czegus Połaniec Running Połaniec
55 Paweł Kosowicz Mielec DecaRun Rzeszów
56 Mirek Stachirski Rzeszów STG Rzeszów
57 Marcin Czegus Połaniec Running Połaniec
58 Piotr Lejko Rzeszów -
59 Robert Chajdaś Mielec ZABIEGANI MIELEC
60 Wojciech Chajdaś Mielec Zabiegani Mielec
61 Anna Wilk Mielec Zabiegani Mielec
62 Liliana Lonca Mielec Zabiegani Mielec
63 Mariusz Kuraś Staszów Skrzydlaci Dzieciom
64 tomasz roik szczucin biegam dla basi
65 Łukasz Ździebło Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO
66 Andrzej Sochacki Staszów PTTK Staszów
67 Marcin Harsze Mielec Mielec
68 Urszula Namiota Dębica KB Maratończyk
69 Tomasz Hnatów Czudec x
70 Patrycja Żelazny Połaniec Running Połaniec
71 Tadeusz Zięba Połaniec Running Połaniec
72 Daniel Żelazny Połaniec Running Połaniec
73 Rafał Olszewski Golemki Czarne Gryfy
74 Lucyna Hala Wiązownica Bez nazwy
75 Wiesław Wktor Straszęcin Dębickie Gepardy
76 Adam Kosela Dębica Dębickie Gepardy
77 Agnieszka Falarz Pilzno Czarne Gryfy
78 Monika Świętoń Czarna Czarne Gryfy
79 Maciej Wiszniewski Wiszniewski Tarnów Grupa Skromnych Biegaczy
80 Daria Rogowska Mielec Vege Runners
81 KATARZYNA WISZNIEWSKA WISZNIEWSKA TARNÓW GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY
82 Rafał Sum Sum Mielec OMK Smoczka
83 Karolina Jędrychowska Mielec -
84 Katarzyna Sidor Tarnobrzeg Spartan Race Training Group Rzeszów
85 Damian Szwagierczak Skopanie Dom Dziecka w Skopaniu
86 Monika Hynowska Knapy #kloszardteam
87 Iza Pieronik Rzeszów .
88 Damian Wydro 31-215 Mielecka Szkoła Tenisa
89 Sebastian Mazur Sarnów HardForestRun Szydłowiec
90 Maciej Kularz Gorzyce Sprint Gorzyce
91 Marcin Cebula Mielec poker to nie hazard!
92 Marek Namiota Dębica Dębica
93 Monika RŻAN RŻANY Mielec Zabiegani Mielec
94 Robert Antoń Mielec ANTKI
95 Grażyna Antoń Mielec ANTKI
96 Jakub Panczyk Mielec IBM
97 Wiesław Wilk MIelec ----
98 Elżbieta Jaje Mielec -----
99 Seweryn Knap Mielec Stal Mielec
100 Krzysztof Filip Rzeszów SKP Strarzak
101 Alina Kazio Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza
102 Zosia Chajdaś Mielec ZABIEGANI MIELEC
103 Damian Gruszka Grochowe x
104 Piotr Seremet Tarnów www.s-projekty.pl
105 Joanna Zawadzka Chmielnik RTC Chmielnik
106 Agata Pieróg Mielec Brak
107 Marek Guła Mielec Brak
108 Maciej Krakowski Mielec wkurw_team
109 Julia Ignac Rzemień x
110 Monika Szyszka Chmielnik RUN TEAM CHMIELNIK
111 Adam Szyszka Chmielnik RUN TEAM CHMIELNIK
112 Michał Łukaszek Połaniec Runnig Połaniec
113 Stanisław Podraza Dębica wilcza_wataha
114 Adam Wiśniowski Pustynia Maratończyk Dębica
115 Radosław Koba Mielec Vistula Mielec
116 Adrian Sawicki Głowaczowa TUP TUP...ABY DO METY
117 Wojciech Skrzypek Jarosław WICHURA JAROSŁAW
118 JAN PIEKARZ RANIŻÓW RANIŻÓW
119 Sylwia Wiatr Wiatr Łęg Tarnowski brak
120 Dariusz Broniec Broniec Zawada k/Tarnowa brak
121 Mirosław Bąk Chorzelów Zabiegani Mielec
122 Mariia Dubyna Kraków BIEGAJ BEZ KOŃCA
123 Robert Białek Mielec Fit RUNNERS Team
124 Mateusz Knap Mielec Stal Mielec
125 Marek Krzempek Przecław Husqvarna
126 Elżbieta Jarosz Mielec Brak
127 Konrad Kołodziej Mielec brak
128 Tomasz Łeptuch Komorów Stalowowolski Klub Biegacza
129 Anna Pazdyk Mielec Firma BURY
130 Konrad Rugała Kraków -
131 Wojciech Brożyna Brożyna Mielec Stal Mielec
132 Witold STYSIAŁ Nowa Dęba ND
133 Aleksandra Madejska Czarna Czarne Gryfy
134 Dominik Kliś Dębica -
135 Magdalena Brożyna Mielec Stal Mielec
136 Piotr Cyzio Pustków Osiedle Brak
137 Beata Kudła Łoniów -
138 Tomasz Śmiałowski Sędziszów Małopolski Sokół
139 Anna Banik Mielec Mielec
140 Robert Cichoń Mielec HUSQVARNA
141 Maciej Jędruchów Trzebownisko .
142 Grzegorz Furdyna Mielec HUSQVARNA
143 Andrzej Berezak Mielec Husqvarna
144 Grzegorz Niziołek Chorzelow KSRG
145 Damian Błaszczak Gawłuszowice Husqvarna
146 Paweł Pieróg Mielec brak
147 Mariusz Kowalik Połaniec RUNNING POŁANIEC
148 Robert Sawicki Głowaczowa -
149 Łukasz Krawczyk Mielec Niezrzeszony ;-)
150 Jerzy Krakowski Mielec MKG "Carpatia" Mielec
151 Sebastian Karkut Mielec Husqvarna
152 piotr więcek kolbuszowa kolbuszowa
153 Marcin Micał Świlcza Rudnianka
154 Grzegorz Kwitek Stalowa Wola KwitekTeam
155 Basia Korczyńska-Kwitek Stalowa Wola KwitekTeam
156 Wacław Soja Mielec GARDNER TEAM MIELEC
157 Jadwiga Gładysz Mielec ARHA
158 Agata Niedziałek Rzeszów Rzeszów
159 Artur Wielgosz Mielec Zabiegani Mielec
160 Witold Pezda Mielec Husqvarna
161 Lilianna Gładysz Mielec LG
162 Elżbieta Hyjek Mielec Zabiegani Mielec
163 Konrad Wojdon Mielec SCG
164 Konieczny Krzysztof Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy
165 Justyna Długoń Długoń Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy
166 Andrzej Długoń Długoń Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy
167 Kazimierz Magda Kraków KKB Dystans Kraków
168 Piotr Babula Mielec Brak
169 Janusz Ćwik mielec Wiat We Włosach
170 Dawid Buksak Rzeszów -
171 Sławomir Szymaszek Słotowa KRÓLEWSKIE PILZNO
172 Iwona Płużek Połaniec Running Połaniec
173 Andżelika Zawadzka Podleszany -
174 Bartosz Gmyrek Gmyrek Mielec -
175 Anna Cichowska Cichowska Tarnów Brak
176 Krzysztof Uriasz Pilzno Królewskie Pilzno
177 Łukasz Bełzo Mielec Inżynier
178 Paweł Kozioł Mielec RunMi
179 Kinga Walania Głogów Młp. TKKF Sokół
180 Robert Czapiga Podleszany -
181 Mateusz Momola Mielec brak
182 Marcin Woźniak Mielec Frytki z majonezem
183 Wojciech Mazurkiewicz Mielec Aviators Mielec
184 Gabriel Berezak Mielec -
185 Kamil Tokarski Gorlice ForrestGumpteam
186 BOGDAN BEDNARZ Mielec HUSQVARNA
187 Jacek Feląg Mielec Husqvarna
188 Paweł Warchoł Nisko Planeta Nisko
189 Marcin Idzik Kielce .
190 Patryk Młyniec Młyniec Skopanie Brak
191 Mateusz Kmuk Padew Narodowa -
192 Adrian Orłowski Kraków Wola Mielecka
193 Rafał Laskowski Laskowski Mielec Stal mielec
194 Marzena Machnica Ropczyce MATNER RUNNING TEAM I
195 Grzegorz Wicherski Mielec Brak
196 Aneta Brudkiewicz-Paździora Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA
197 Monika Dengler Chorzelów Firma BURY
198 Grzegorz Ziomek Mielec LKS Mielec
199 Tomasz Kołodziej Rzeszów Rzeszów
200 Jerzy Maciałek Mielec Brak
201 Marian Włodarczyk Włodarczyk Skarżysko Kamienna Stalowowolski Klub Biegacza
202 Tomasz Socha MIELEC -
203 Agata Wrońska Mielec PZL Mielec
204 Szymon Mokrzycki Mokrzycki Mielec PZL Mielec
205 Marek Filar Mielec PZL Mielec
206 Michał Mokrzycki Mokrzycki Mielec PZL Mielec
207 Aneta Majewska CHMIELNIK RTC CHMIELNIK
208 Krzysztof Wieczerzak Chrząstów Dromader Chrząstów
209 Damian Machała Mielec Firma BURY
210 Wojciech Szwed Rzeszów -
211 Kamil Cynkier Cynkier Mielec Kwadrat
212 Rafał Dybka Tarnów Tarnów
213 Katarzyna Rżany Rżany Górki Mieleckie PZL Mielec
214 Radosław Dąchur Osiek -
215 Maciej Szlęk Pławo PZL Mielec
216 Jacek Białek Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski
217 Kamil Jasionek Mielec Wola Pławska
218 Izabela Jedlińska Brzeźnica Maratończyk Dębica
219 Grzegorz Sidor Łańcut Łańcut
220 Danuta Dąbrowska Tarnów STG Tarnów
221 Agnieszka Sidor Łańcut Łańcut
222 Krzysztof Jakubus Mielec Brak
223 Sławomir Ciężkowski Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
224 Grzegorz Kardyś Malinie -
225 Katarzyna Jakubus Mielec brak
226 WACŁAW KANIA ŁĘG TARNOWSKI GANG ŚCIGACZY
227 Piotr Szyszka Mielec PZL Mielec
228 Jakub Żmuda Mielec Calipso
229 Jowita Pietras Mielec WW Team
230 Krzysztof KOPACZ MIELEC PZL MIELEC
231 Marcin Burek Mielec PZL Mielec
232 Grzegorz Drupka Stobierna Tempete
233 Konrad Lasek Mielec Śnieżne koczkodany
234 Paweł Szybisty Mielec -
235 Edward Piłat Mielec PZL Mielec
236 Mariusz Muniak Mielec TriMielec
237 Krzysztof Ligęska Dębica Spartn Training Group Dębica
238 RYSZARD MACHLOWSKI KRAKÓW KKB DYSTANS KRAKÓW
239 Michał Florek Florek Kraków Wojsko Polskie
240 Agnieszka Raś Kraków Husaria Race Team
241 Maria Gaweł Brzeźnica Brak
242 Iwona Lamparska Kraków Indywidualnie
243 LESZEK KRĘPA CHRZĄSTÓW PZ LZS MIELEC
244 Daniel Duńczyk Mielec PZL Mielec
245 Paweł Marzec Tarnów Ksiądz
246 Maciej Piecuch Mielec PZL Mielec
247 Grzegorz Marszałek Sedziszów Młp. Szybkie Szyszki
248 Przemysław Janocha Rzeszów Bez Nazwy
249 Monika Maciejuk Maciejuk Sandomierz brak
250 Robert Maciejuk Sandomierz brak
251 Monika Banasik Pruchnik -
252 Krzysiek Banasik Pruchnik -
253 Maciej Bajsarowicz Kramarzówka -
254 Bartosz Jedliński Brzeźnica Maratończyk Dębica
255 Norbert Jedliński Brzeźnica FC Mułownicy
256 Marta Wilczyńska Tarnów Spartan Training Group Tarnów
257 Jakub Tarnawski Kraków KKB Dystans Kraków
258 Katarzyna Chmura Tuszów Narodowy Zabiegani Mielec
259 Maksymilian Marek Mielec KS Smoczanka
260 Małgorzata Gronowska Miączyn RGB
261 Kamil Kośniowski Ocieka brak
262 Maciej Ochab Mielec PZL Mielec
263 PAULINA WIŚNIEWSKA MIELEC AVET PHARMA
264 ZYTA LADA CZARNA AVET PHARMA
265 AREK NOWAK KROSNO AVET PHARMA
266 Jakub Trzpis Borowa PZL Mielec
267 Kamil Mazur Rzędzianowice Lks Rzędzian
268 Paweł Strycharz Mielec Screw Team
269 Grzegorz Ast Jedlicze Amstaff Team Jedlicze
270 Paulina Kamińska Mielec PZL Mielec
271 Maria Adamska Mielec -
272 Łukasz Komaniecki Hucina Brak
273 Marcin Szpara Mielec Husqvarna
274 Bartłomiej Lubaś Mielec Husqvarna
275 Małgorzata Piela Piela Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
276 RAFAŁ LECHOŃCZAK Mielec PZL MIELEC
277 Piotr Kopacz Radomyśl Wielki petfex24.pl
278 Tomek Kasprzak Grochowe LKS Grochowe
279 Andrzej Baran Jodłowa JODŁOWA
280 Łukasz Czerwiński Mielec Run For Fun
281 GRAŻYNA MACHLOWSKA KRAKÓW KKB DYSTANS KRAKÓW
282 Bartłomiej Smaczny Mielec --
283 Jakub Redwan mielec www.perfex24.pl
284 Radosław Wojtuszewski Mielec PZL Mielec
285 Mateusz Syper MIELEC PZL Mielec
286 Marta Bąk Rzeszów Bączki
287 Grzegorz Bąk Rzeszów Bączki
288 TOMASZ BANIK MIELEC AVET PHARMA
289 Marek Gliwa Strzyżów M&G
290 Paweł Poniewierski Mielec Stal Mielec
291 Ryszard Kętrzyński Krosno Zabiegani Mielec
292 Paweł Slifirski Slifirski Mielec Joy Fitness Mielec
293 Tomasz Budaj Budaj Mielec ScrewTeam
294 Janusz Mokrzycki Mokrzycki Jarosław Wichura jarosław
295 AGNIESZKA ĆWIKŁA Morawsko WICHURA JAROSŁAW
296 Zbigniew Hariasz Mielec brak
297 Paulina Klaus Mielec Mandžu Team
298 Mateusz Rydz Dębica TUP TUP... ABY DO METY
299 Andrzej Fleszar Duńkowice Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
300 Mateusz Barnaś Mielec -
301 Mateusz Misiak Ropczyce -
302 Jacek Grygiel Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
303 Zbigniew Rabiejewski Chmielnik WŻW Rzeszów
304 Katarzyna Kmieć Perła KLUB BIEGOWY PERŁA
305 Paweł Papka Papka Koprzywnica bk
306 Beata Papka Koprzywnica bk
307 Dariusz Karnat Nowa Dęba Zmitek Team Nowa Dąba
308 Dariusz Szpara Mielec HUSQVARNA
309 PAWEŁ CHUDZIK MIELEC WOT
310 Piotr Kurgan Lubzina -
311 Rafał Taraszkiewicz Mielec Stal Mielec
312 Bartosz Strojek Połaniec Ania Strojek Fotografia
313 Michał Kiełbasa Czermin KOMPANIA BRACI
314 Sylwester Zieliński Mielec ONR
315 Jakub Chruściel Mielec -
316 Bogdan Chruściel Mielec -
317 JÓZEF ZBOROWSKI STASZÓW STARiS
318 Grzegorz Wyzina mielec -
319 Tomasz Ziobro Krosno Krosno Miasto Szkła
320 Wiesław Bać Racławówka -
321 Mariusz Lis Mielec -
322 Wiesław Szabat Annopol brak
323 Krystian Snopkowski Snopkowski Kolbuszowa Kolbuszowa Biega
324 Agnieszka Włoszczyna Mielec AUTOPART Mielec
325 Robert Mazur Mielec AUTOPART Mielec
326 GRZEGORZ DOMARADZKI DOMARADZKI RZESZÓW BT WAGABUNDA
327 MAŁGORZATA DOMARADZKA DOMARADZKA RZESZÓW BT WAGABUNDA
328 Grzegorz Kawalec Rzeszów -
329 Wojciech Charyga Staszów Niezrzeszony
330 Ola Nykiel Mielec AVETPHARMA team
331 Krzysztof Nowak Mielec AVETPHARMA team
332 Marek Orzechowski Sandomierz Tak Lubię Sandomierz
333 Kazimierz Wrona Mielec RSM Mielec
334 Zbigniew Gunia Tuszów Narodowy Brak
335 Joanna Korb Korb Chorzelów -
336 KLAUDIA OŚLIZŁO MIELEC AVET PHARMA
337 Jarek Kuroś Dębica ---:):):)---
338 Michał Horeczy Rzeszów Brak
339 Adam Giszter Mielec Mielec
340 Piotr Wasyłeczko Nowe Sady WŻW Rzeszów
341 Michał szercer staszów Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom
342 Łukasz Bogdan Przecław Husqvarna
343 Agnieszka Bogdan Przecław Husqvarna
344 Daniel Rączka Rączka Mielec brak
345 Tomasz Boguszewski Kraków Misio Pysio
346 Jarek Żak Polaniec Brak
347 Paweł Łątka Ryglice -
348 Łukasz Magda Mielec -
349 Przemysław Kmiecik Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
350 WITOLD ZYCH MIELEC -
351 ALINA SKIBA-ZYCH MIELEC -
352 Paweł Budzyń Tarnów DECATHLON TARNOW
353 Antonina Nalyvaiko Krakow Biegam jak mogę
354 Marcin Górski Szynwałd -
355 Karolina Pięch Rzeszów RKM Sopelek
356 Janusz Spirała Rzeszów Sopelek
357 Agnieszka Garncarz Mielec -
358 Tomasz Furmański Mielec -
359 Jakub Puć Mielec OMK Smoczka
360 Tomasz Strzałka Mielec -
361 Kornelia Korb Chorzelów .
362 Elżbieta Sękowska Rzeszów RKM Sopelek
363 Robert Wilgucki Hermanowice RKS Siekiera Piła
364 Basia Wilgucka Hermanowice FC Biec Się Nie Chce
365 Rafał Szymaszek Podole -